Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek is jön a sok...

Szerintetek is jön a sok rossz után a jó?

Figyelt kérdés
megszűnt munkahely,pénztelenség,büntetések,családomban válástól félek,és még sorolhatnám...Már nem bízok semmiben sem.Nekem örökre ilyen marad az életem,vagy egyszer csak javul?
2011. jún. 7. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer fent, egyszer lent. Mindenkinek az életében vannak hullámvölgyek, igenis bízni kell, mert különben megőrül az ember!
2011. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha nem teszel érte semmit, ne várd, hogy a szádba repüljön a sült galamb!
2011. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos ez a mai világban már nem rajtad múlik. de jobb biztos nem lesz, csak ha teszel érte
2011. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztos, hogy jobb lesz, de ahogy mondták, neked is kell érte valamit tenned.
2011. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem várni kell a jót, hanem tenni érte!

Gondold végig jobban a döntéseidet és azok lehetséges következményeit, ha nagyon el vagy keseredve és úgy gondolod egyedül nem megy, keress egy életvezetési tanácsadót (pszichológust)

Egyébként sajnos a munkanélküliség és pénztelenség elég gyakori manapság

2011. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Állj hozzá pozitívan a dolgokhoz, legyél optimista.


Merj nagyokat álmodni.


És ami a legfontosabb: cselekedj!

2011. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel semmit, akkor még rosszabb lesz.


Tudom, lehet, hogy azt mondd, hogy ennél rosszabb már nem lehet, de hidd el, hogy lehet.

Az ilyen tömeges negatív történések olyanok, mintha megcsúsznál a hegytetőn, és zuhannál le a völgybe, hogy halálra törd magad.

Csak zuhansz, zuhansz lefelé, és még mindig van lefelé.

Meg kell kapaszkodnod, különben teljesen a mélybe hullasz, ahonnan nagyon nehéz lesz felkelni, vagy nem is lehet majd sérülés nélkül.


Úgyhogy nem fog jönni a jó magától, ilyenkor általában a még rosszabb jön, mert a negatívumok még több negatívumot vonzanak.


DE, jöhet a jó, ha megkapaszkodsz, és ha kell, a saját hajadnál fogva kihúzod magad ebből az örvényből.


Akkor jöhet jó, és még az előző helyzetnél is sokkal jobb.


De ne várj a csodára, mert nem fog jönni, hacsak meg nem teremted magadnak a csodát.


Tapasztalatból mondom, nekem sikerült, de át kellett állítanom az egész gondolkodásomat, és szakítani egy csomó emberrel, akik lehúztak minden szempontból, anyagilag, érzelmileg, állandóan rám borították a lelki szemetüket.


Hát nehéz volt kiásni magam a szemétből.

De sikerült!!!

És nagyon büszke vagyok erre.


Neked is sikerülni fog, de ne várj a Sorsra, vagy a jószerencsére, hanem cselekedj!

2011. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!