Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik tételt fogom húzni a...

Melyik tételt fogom húzni a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ajánlani egy olyan programot(neten),ahova be kell írni számokat,majd én megnyomok egy gombot és kisorsol egy számot?
2011. jún. 2. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
excelbe egy random függvénnyel döntsd el
2011. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 BlackSword ***** válasza:

"Amelyikre sokat gondolsz."


Ha ez ilyen egyszerűen menne... Amikor kihúztam a nyelvtan tételt, és megláttam, akkor tudtam meg, hogy van olyan tétel... Nem hogy még gondoltam volna rá...

2011. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Tekintve a kérdéstémakört, komolyan is meg lehet válaszolni. Általában azt húzod ki, amit nem tanultál meg rendesen, de pontosan tisztában vagy ezzel, és folyton csak erre gondolsz (körülbelül az osztályom 80%-a járt így, és a magyartanárom is folyton ezt emlegette, bevonzod magadnak...), VAGY ha elég erősen koncentrálsz 1-2 olyanra, amit kívülről tudsz, talán van rá esélyed. A legjobb megoldás minden esetben a tanulás.

Amúgy:

120 tétel????? 20 nap???? Te mi az istent csináltál 4 évig haver?

2011. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Inkább tanuld meg az összeset
2011. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy melyiket tudod a legkevésbé és most már a felkészülésnél azokat tanuld.
2011. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Irodalomból egy tételt fújtam kívülről. Írásbeli előtt mindenkinek elmondtam, hogy bár az is benne lenne a választhatóba, mert másképp bukok. Benne volt :-)

Szóbelin mindenkinek azt meséltem, hogy biztos nem lehet akkora szerencsém, hogy azt húzzam ki a 40-ből. A vesztesek nyugalmával húztam ki a tételt, és sikerült, alig hittem el!

Hogy mázli-e vagy volt valami köze ahhoz, hogy állandóan arról a tételről beszéltem, nem tudom.

2011. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Sikerült megtanulni végül? Hogy sikerült az érettségi, vagy még nem is volt?


120 tétel nem sok. én 80-at tanultam meg 9 nap alatt. Igaz hogy nem volt közben életem, sőt még most is nehéz visszaállni a rendes hétköznapokhoz, de megérte. És a tudás is jó érzés volt.


Egyébként a vonzás törvénye tényleg bejön. Én ált. mindig azt húzom, amit nem tudok, mert arra a tételre gondolok folyamatosan, és nem arra, amit tudok.

Ebből kiindulva megtanultam mindet...

2011. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
B*SSZAMEG EZZEL MÉG Stewen Hawking-ot is összekevered
2011. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!