Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik tételt fogom húzni a...

Melyik tételt fogom húzni a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ajánlani egy olyan programot(neten),ahova be kell írni számokat,majd én megnyomok egy gombot és kisorsol egy számot?
2011. jún. 2. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
inkább tanulj...
2011. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 BlackSword ***** válasza:
Amelyíket megfogod...
2011. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én a lottó számokra lennék kíváncsi, jól jönne egy 5 találatos xD
2011. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt fogod húzni, amit hosszas megfontolás után, izgatottan és idegesen vagy a bal, vagy a jobb kezeddel megfogsz. És magad is meg fogsz lepődni...
2011. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát az tényleg jól jönne:D Meg jó lenne a jövőbe látni, tudni,hogy melyik tételt fogom húzni...
2011. jún. 2. 16:34
 6/18 anonim ***** válasza:

Amelyikre sokat gondolsz.

És általában arra gondolunk, amit nem tanultunk meg..

De tényleg.

Úgyhogy 3-asra legalább tanuld meg mindet, egy párat 5-ösre, és akkor nyugis leszel, és arra fogsz gondolni: de jó lenne hogy ezt, vagy azt húznám ki, aztán tényleg!

De tényleg tényleg!

:)

2011. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Összesen 140 tétel van(Van 20napom)....Olyan reménytelennek látszik, mindet megtanulni! Ráadásul tanulni sincs kedvem ebben a melegben...:(
2011. jún. 2. 16:37
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem tanultad meg eddig, amikor még nem volt meleg? Bízz abban ,hogy bármit húzol eszedbe fog jutni valami. Én is így voltam az érettségi előtt, hogy úgy éreztem, semmit nem tudok. De nagy reményekkel álltam a vizsgabizottság elé, szentül hittem, hogy ragadt rám valami a koszon kívül a 3 év alatt. A hit segít a legtöbbet.
2011. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugi menni fog az! Ha tanulsz akkor nem lesz min aggódnod!
2011. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nyugi, 20 nap rengeteg, valamire csak emlékszel. Én az utolsó 3 napban álltam neki úgy igazából tanulni.
2011. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!