Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a nevem, foglalkozásom és...

Mi a nevem, foglalkozásom és végzetem?

Figyelt kérdés
Itt annyian foglalkoznak jóslással, hogy ezt a kicsiséget bárki megmondhatná.
2011. jún. 1. 17:10
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

ja de mégvalami, hü.lyeséget beszélsz, mint mondtam! nem érdekel mit gondolsz, de egy jós SEM tudja megmondani a neved:") a jósok csak távolibbat tudnak, hogy pl holnap mi lesz. energiát nem tudnak neked küldeni mint amit összehordanak tv-n keresztül..pénzenergiax"DDDDDDDDDDDDDDdddlol

egy jós, csak mondhat valamit, pl hogy az elkövetkező egy hónapban nem lesz egy fityinged sem, de azt nem, hogy pontosan jövőhét kedden 8óra 41perckor becsönget hozzád a mari és kirabolxddholélsz te?

2011. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
David vagy, tanulo 15 eves
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
nem
2012. jan. 8. 15:25
 44/45 anonim válasza:

a neved Miskoff Bence

a SZIE gépészmérnöki karán tanulsz és nem tudom pontosan hány éves vagy, de már elmúltál 18 azt hiszem, de nincs munkád, és először katona akartál lenni, de nem vettek föl...

a végzeted, hogy újra találkozunk és én jól megrugdoslak a hülyeségeid miatt

ja, nem vagyok jós, csak ez a kérdés, valahogy illik arra, akit itt leírtam

amúgy, kb. 99% az esélye, hogy tévedtem, de azért jó poén, nem?

2013. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Tévedsz, de jó poén. Itt csak a jósokat akartam tesztelni.
2013. júl. 4. 15:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!