Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezt most megéreztem volna? Ez...

Ezt most megéreztem volna? Ez volt a baj?

Figyelt kérdés
19én mentem haza munkábol és éppen a vonatot vártam mikor egy idös ur jött felém. Ahogy megláttam elöjött bennem egy olyan érzés hogy te jo ég mi lesz velem, ha a környezetemben élö idös emberek meghalnak. Annyira bennem volt ez az érzés, hogy majdnem sirtam. Mikor hazaértem már nem éreztem ezt a szörnyu érzést, el is felejtödött mind a mai napig. Ma jutottam el odáig hogy megnéztem at e-mailjeimet és mikor megláttam, hogy 20.án reggel kaptam egy levelet egy jo barátnömtöl meg is nyitottam és amit olvastam az megdöbbentett. Akit szinte anyámként szerettem hölgy, meghalt. Még mindig nem tudom elhinni. Nagyon mély volt a viszonyunk, de rég nem tudtunk beszélni egymással kulönbözö okok miatt. Létezik hogy igy akart uzenni ezzel az érzéssel? Vagy éppen akkor halhatott meg? :(
2011. máj. 24. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy megérezhetted. Ha az ember nagyon szeret valakit, akaratlanul is ráhangolódik, és megérezhet dolgokat vele kapcsolatban. Én is megéreztem, mikor anyum beteg lett, napokig megmagyarázhatatlan módon xarul voltam (nem voltam beteg, se más bajom nem volt, fáztam, remegtem, görcsben állt a gyomrom, és nem tudtam vele mit kezdeni), mikor végre elmondták az otthoniak, hogy x napja ez van.
2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen sírós, rossz érzés jött rám egyszer mosogatás közben és az a gondolat, hogy milyen szörnyű lenne, ha meghalnának a szüleim. Pár hétre rá apukám teljesen váratlanul meghalt. Meg lehet ilyeneket előre érezni...
2011. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Máskor is történhet ilyen csak idővel elfelejted. Most nem fogod elfelejteni, mert bejött a "jóslat".
2011. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!