Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek van telepatikus élménye,...

Kinek van telepatikus élménye, s miben nyilvánult meg? Velem többször előfordult, hogy megéreztem előre szeretteimmel kapcsolatos történéseket, sőt olykor idegenekét is. Ha megosztod velem élményeidet, én is mesélek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Matematikai csapda.

Amikor "megérezted", de nem úgy történt - azt nem jegyezted meg.

2011. jan. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem jóslásról beszéltem.Példát mondok.Férjem balesetét évekkel ezelőtt nemcsak megéreztem,de a történés pillanatában tudtam,hogy mi történt.Több km.-re voltam tőle.Édesapám váratlan halálát pedig"láttam" magam előtt.Úgy láttam őt elvágódni,ahogy az a valóságban is történt.Ekkor kb.60km.-re voltunk egymástól.
2011. jan. 31. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Amiket írtál, az szinte természetesnek vehető az érzelmileg egymáshoz nagyon közelálló emberek között. Persze ezzel nem azt mondom, hogy ez nem telepátia, csak azt, hogy nem biztos, hogy rendkívüli.

Nálam "csak" olyasmi szokott történni, hogy hirtelen eszembejut valaki, akivel már hónapok óta nem találkoztam, nem beszéltem. Ahogy "eszembe jutott" az illető, perceken belül csörög a telefonom, és ő hív. Ez mi?

2011. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1514196-..


Ezt én írtam ki, de mint írtam, többször előfordult ilyen. Álmodtam egy utcáról (létező, csak előtte sose jártam ott, de a közelében volt egy "balesetem"), és ismerősömnek mondtam, nézzük meg, ugyanúgy nézett ki, mint az álmomban...

2011. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsancaaa válasza:
Neh,mintha anyut hallanám.Állandóan megálmodik,megérez mindent. Sajnos a 91 éves nagymamám beteg volt,anyu azt álmodta hogy meghalt,és nem töltötte velünk a karácsonyt.Hát tessék két nap múlva meg is történt:(Akkor kiálmodta hogy az apukája (papóm)meg fog nagyon betegedni és meghal.Egy hét múlva meg is történt.Nagyon beteg lett,2-3 hét múlva elment ő is,és még sok ilyet tudnék mesélni de nem untatlak titeket ezzel. R.I.P. sZERINTEM MINDEN ESETRE EZ NEM ANNYIRA NORMÁLIS DOLOG.
2011. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fekszek barátnőm mellett,az ágyban és egy kispárna van.Ő alszik én meg azon gondokodok neki kényelmesebb lesz ha odaadom a kispárnát.Megfogom a fejem alól kiveszem és ő meg emeli a fejét,holott nem szóltam neki.Mellesleg aludt.Vagy legalább félálomban volt.
2011. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 15:05

Ez inkább reflex szerintem:-D

2011. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Kisibolya!

Nem baj,ha egy élmény nem rendkivüli.Attól még sokunkat érdekelhet.Egy biztos,érzelmi töltés van mögötte.Bár nekem van egy történetem,ami ebből a szempontból megkérdőjelezhető.

Elmesélem és várom a ti irásaitokat.

Több mint 10 évvel ezelőtt történt egy Budapesti pályaudvaron.A várakozás ideje alatt leszerelő kiskatonákba botlottunk.Martinis üveggel a kezükben feldobódott hangulatban vonultak,nagy feltűnést keltve.Egyikük nyakában fehér,feliratoktól tarkálló teritő volt,mely palástként takarta be.Kedves jelenség volt.Kiderült,hogy egy vonatra vártunk.Engem mágnesként vonzott jelenléte,s nagyon erős késztetést éreztem arra,hogy ott szálljak fel a vonatra,amelyik peronon ez a kiskatona állt.Velem utazó férjem azonban praktikus szempontok szerint dohányzó kocsit választott.Logikailag nem lehetett ellenvetésem.Sajnálom,hogy késztetésem ellenére a férjemmel tartottam,mert indulásunk pillanatában a kiskatonát "palástjával"együtt a vonat kerekei maguk alá rántották.Halála döbbenetes élmény volt.Ha akkor hallgatok megérzésemre,felszállásom során el kellett volna mozdulnia a peronról,s talán megmenekül.

2011. febr. 1. 16:09
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.A második válaszolónak üzenem,hogy mesélj még,különleges álomélményeid vannak.Mondhatni,rendkivüli.

Zsancaaa,te sem untatsz minket.

Ragnarok!A barátnőddel nagyon egy hullámhosszon lehettek ha megérzitek egymás gondolatait.

Közben eszembe jutott a telepátiára egy klasszikus példa.Mikszáth egyik regényalakja meghallja azt a puskalövést,amely kioltja a messze távolban fia életét.

Érdekes ugye?Irjatok még!

2011. febr. 1. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy érzelmileg egymáshoz közelálló személyek között ez szinte természetes. És szerintem jó, hogy ez így van. Amit a kiskatonáról írtál, az szomorú dolog. Ott is valószínű, hogy a telepátia dolgozott, és az is természetes, hogy te úgy döntöttél, ahogy. Valószínű, mindenki úgy döntött volna, ahogyan akkor te döntöttél, hiszen előre ezt az eseményt azért nem lehetett látni.
2011. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!