Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt egy kérdés ami felkeltett...

Volt egy kérdés ami felkeltette a kíváncsiságom és amiben kértem a kérdezőtől egy szívességet de nem adott semmilyen választ a felől. Jósoktól kérdezem mért hagyott szó nélkül?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem nem hiszek a jóslatokban de amit elmondott rólam röpke mondatban érdekesnek vélem tulajdonképpen az keltette fel bennem a kíváncsiságom ezért is teszem fel-e kérdést hogy ha van valaki közületek aki tudna engem jellemezni pár szóval hogy milyen lehetek a valóságban akkor én szívesen meghallgatóm őt. Ezt egy fajta tesztnek is hihetitek. :) És ezt volt az a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__1798169-szer..
2011. máj. 14. 22:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Üdv. Elnézést kérek a hosszú várakozásért nem szándékosan tettem csak volt pár elintézni való dolgom ami nem ért rá később de most rá érek és rá is térek a lényegre. Mint ahogy írtam is kérdésemben nem hiszek a jóslatokban viszont ezt leszámítva érdekel a téma tehát arra lennék kíváncsi hogy ha megadok mondjuk 5. infót magamról akkor sikerül-e kitalálnia (meglátnia) hogy milyen lehetek mondjuk a barátaim nézeteiből ítélve milyen embernek tarthatnak engem? Ez egy teszt ami arról is árulkodhat hogy talán esetleg helytelen infót adok meg rólam de ha valóban látja azt a bizonyos személyt (vagy megérzi) akkor ez nem lehet probléma kiszűrnie hogy az-e vagy sem. Hajrá! :)


28. éves lány vagyok, hosszú szőke hajam van zöld szemem, és a valódi nevem pedig Klaudia. :-)

2011. máj. 17. 13:45
 12/18 anonim ***** válasza:

Teehát. Leírom mit láttam és ha egyezik örülünk ha nem akkor még van mit cisnszolni a tehnikámon.


Az életkor és a név szerintem nem az amit írtál a haj és a szem az úgy vélem stimmel.


Ha tippelnem kéne 18-22 körülre tenélek és a névre sem Klaudiát mondanék hanem mondjuk Evelint vagy Katalint valami könnyedebb nevet.


Rólad annyit mondanék hogy felületes lehetsz és könnyen átsiklassz a részletek felett A többiek pedig kedvesnek tartanak de nem te lennél az első akitől komoly tanácsot kérnének de meghalgatnák a véleményed ha épp ott vagy.


A személyiségedben látom a küzdeni akarást de sok csalódás okozója nem is annyira a másik fél mint inkáb a saját magad állította korlátok.


VIszont van egy barnahajú barátnő akit láttam. Ő komolyan vesz és meg is ért, ismeri az értékeid és a gyengéid is.


Ezenkívül lehet egy kisebb testvéred akinek te vagy a nagy ővérke mint példakép és habár lehet hogy titkolja mégis követ téged, és alapul vesz.


egy kis mellékes.


Láttam még veled kapcsolatban egy barna lambériás helyet itt mintha buli lenne. Türkizkék felső farmernadrág?


NÁlad is kiváncsi vagyok mennyire sikerült pontosnak lennem. Egyuttal köszönöm hogy visszaigazolsz vagy megcáfolsz. Így éni s közelebb kerülök a dolgokhoz. :D

2011. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál rólam analizáltam azt és meg született az eredmény amit le is írok most neked.



Oké most jön az igazság pillanata! :)


Nos az adatok amiket megadtam valódiak nem hamisak csak azért tettem fel azt a feltételezést hogy esetleg hamisak lehetnek mert egy jósnak egyrészt ezzel is számolnia kell másrészt bizonytalanná tegyelek téged azzal szemben amit jósoltál rólam és ahogy látom sikerült is. :) De most jön az rész amitől lehet hogy kissé csalódott leszel az pedig nem más mint hogy kb. majd nem minden amit eddig leírtál velem kapcsolatban rossz mert nem pont ilyen vagyok ahogy te jellemeztél engem az egyik ami jó az a nővérkés valóban van egy húgom és szerintem is felnéz rám és úgy vélem követ engem mint egy vezért (észre szoktam ezt venni rajta) illetve a barátaim kedvesnek tartanak de szinte a környezetemben mindenki annak tart (ez is a személyiségem része) szoktak kérni tőlem komoly tanácsokat és kiszokták kérni a véleményem mindenről ha épp én is ott vagyok a témában vagy legalábbis annak közelében a küzdeni akarás is meg van bennem szoktam csalódni de nem sokat nem igen vannak korlátaim ennyi lenne ami helyes megállapítás a többi az helytelen. De azért köszönöm hogy megpróbálkozott vele remélem tényleg nem okozott nagy csalódást hogy nem éppen olyan vagyok ahogy leírt engem de persze a jóslások nem lehetnek 100%-sak.

2011. máj. 17. 16:45
 14/18 anonim ***** válasza:

:) természetesen nem vagyok csalódott. S ahogy mondtad a jóslatok sem 100% osak sőt sokszor visznek tévútra minket.


A jóslás egy jó kíréslet arra mennyire látunk bele éppen akkor a dolgokba. Nos gyakorlatlanságomhoz képest ezt pozitívnak veszem annak ellenére hogy talán 60%-ban nem sikerült jót mondanom. de hát ilyen ez a "popszakma".

2011. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az ember mindig abból tanul a legtöbbet amiből keveset tud vagy amiről egyáltalán nem tud semmit. :-)
2011. máj. 17. 18:10
 16/18 anonim ***** válasza:

ez így van :) de ez esetben inkább a gyakorlat teszi a mestert frázissal élnék. Plusz így látatlanban akár még srác is lehetett volna ha csak szivatni akat volna. A neten mindenki ugye az lehet aki akar.


A jóslás pedig személyes dolog. Reneteg benyomsát a közvetlnség által kap az ember és úgy raakja össze a dolgokat a kapott információval.

2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 M@x ***** válasza:

Nekem is jósolnál kérlek szépen?

Születési dátum: 1999.02.08.

Név: Milán

2011. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Jósolnál nekem is ?

Születési dátum: 1998. 06. 22.

Név: Enikő

Előre is köszönöm.

2011. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!