Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt egy kérdés ami felkeltett...

Volt egy kérdés ami felkeltette a kíváncsiságom és amiben kértem a kérdezőtől egy szívességet de nem adott semmilyen választ a felől. Jósoktól kérdezem mért hagyott szó nélkül?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem nem hiszek a jóslatokban de amit elmondott rólam röpke mondatban érdekesnek vélem tulajdonképpen az keltette fel bennem a kíváncsiságom ezért is teszem fel-e kérdést hogy ha van valaki közületek aki tudna engem jellemezni pár szóval hogy milyen lehetek a valóságban akkor én szívesen meghallgatóm őt. Ezt egy fajta tesztnek is hihetitek. :) És ezt volt az a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__1798169-szer..
2011. máj. 14. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szervusz!


Én szivesen jellemeznélek téged de kép név vagy bármiféle kapaszkodó nélkül elég nehéz lenne bármit is mondani a szokásos általános blablán kívül.


Ha tényleg érdekel legalább egy születési dátumot írj meg mondjuk egy keresztnevet. Ez még biztonságos neked is mert több embernek ugyan ezek az adatai de nekem segítség lenne és úgyis a megflelő infókat fogom kapni ennyiből is.


Vagy ha gondolod privátban is megírhatod.


De ha ezektől elállsz is megkísérelhetjük a dolgot.

Megvárom a válaszod.


Üdv!

6548

2011. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részvételedet privátban megbeszélhetjük. :)
2011. máj. 14. 23:19
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha nem gond holnap küldeném mert most jelenleg kimerült vagyok.
2011. máj. 14. 23:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen írok egy születési dátumot, kíváncsi vagyok. Nem vagyok szkeptikus, de nem nagyon hiszem, hogy ebből bármit meg tudsz mondani rólam ami nem a szokásos duma.

Születési dátumom: 1988.07.20. Remélem kellemesen csalódok.

2011. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ja és a keresztnevem: Anna
2011. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
rendben köszönöm szépen anna :D szerintem még ma este leírom neked de holnap már biztosan. akérdést feltevőnek pőedig várom a levelét.
2011. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szóval.


Anna amint ígértem leírok ide néhány dolgot ami vélek rólad s meglátjuk hogy ez hopgyan egyezik a valósággal.

Ez nekem is kihívás mert nagyon régencsináltam ilyet s most jó volt feleleveníteni. Ezt köszönöm neked bármilyen eredménnyel is járjon.


Amit láttam hogy egy sötétszőke vagy nagyon világosbarna hajú lány lehetsz kissé ducibb alkattal. ( de nem vészesen). Olyan ember lehetsz aki szereti az otthonülős dolgokat de havi egyszer kétszer szívesen megy el társaságba. Emellett dinamikus személyiséged van, amelyet barátaid ismernek de idegenek előtt ez közel sem jön elő egyből.

Emellett amit mondanék még hogy elég okos vagy hogy irányítsd az életed de a makacsság mint árnyoldal előjön és sokszor az ebből jövő feszültség is benned ragad.


Egy kis mellékes. Jártál mostanság (kb az elmúlt 3-4 hónapban) egy piros bőrszékes sárgafalú kocsmában vagy szórakozóhelyen? Itt nem találkotál véletlen egy kb korodbeli kicsit sportosabb rövid barnahajú és barnaszemű sráccal aki teszett neked?


Kb. ennyi. Kiváncsi vagyok, hogy mennyire jártam közel. :)

2011. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na jó ez döbbenetes :O Benned tényleg van valami, amitől ráérzel a dolgokra. Ezzel szerintem komolyabban kéne foglalkoznod.

Eredetileg tényleg sötét szőke hajam van, jelenleg azonban festett világos szőke. De ez tulajdonképpen helyt álló. És mi tagadás, egy kicsit tényleg küzdök a súlyommal. Az összes többi is rendben volt.

Kivétel, a kocsma. Ezt a részét többféleképpen tudom magyarázni:

piros bőr szék, sárga fal? barátnőm házában van piros bőrszék, de barack színű a fal. és ott már jó 5 hónapja jártam, s bár jó kis buli volt ott akkor, nem tetszett senki.

kocsma, ahol tetszik valaki? igen volt egy srác aki tetszett/tetszik és ott találkoztam vele. De nem tudom, hogy velem korú-e, de ránézésre nem lehet sokkal idősebb nálam. A barna haj stimmel. A szeme színére nem emlékszem, mivel ő ott a pultos nem sokat beszéltem vele. Szóval összességében ezt a részt nem tudom beazonosítani. De az eleje az teljesen jó. Hogy csináltad? :)

Egyébként köszönöm szépen!

2011. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hopp most látom csak, hogy nagyon is foglalkozol vele:) Még ha nem is pontosan ezzel. Elismerésem! Nagyon érdekes személyiség lehetsz!
2011. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

:D örülök neki hogy sikerült helyel közzel pontos leírást adnom.


Pontos receptje nincs a dolognak. A legnagyobb részét úgy nyerem hogy rád gondoltam vagyis a nevedre és elkezdenek beugrani a képek szép sorban, látok néhány szituációt amiben lehettél. Színeket formákat jeleneteket és a végén összegzésként levonom a következtetésem és felállítom a személyiségprofilodat vagyis hogy szerintem milyen lehetsz hol jártál ilyesmik.


Természetesen benne van a józan eszem is anélkül nehezen lehetne kiszűrni a felesleges infókat és a szélsőségeket.

2011. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!