Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért hisznek emberek a jósoknak?

Miért hisznek emberek a jósoknak?

Figyelt kérdés

Mennyi buta ember él még manapság, aki oda hordja a pénzét a jósokhoz?

Régen üldözték is őket, de a rendszerváltás óta még jobban butul ez a nép? Miért végzünk iskolát?

Felmerült bennem még jobban a napokban, hogy most miért nincs jelentkező aki megjósolta volna a japán katasztrófát? Ébresztő!!! Ezen nem gondolkodott el senki?


2011. ápr. 18. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Vagy azért mert szeretnének hinni nekik, vagy mert ostobák mint egy napon felejtett samottégla. Az utóbbi sokkal gyakoribb.


Vajon miért nem hallani ilyet: "Jósnő nyerte az ötöslottót?"

2011. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Tévedsz, nem minden jós csaló! Vannak, akik látják előre a katasztófákat is, pl. Michael Hayek. De akkor sem nagyon tudsz mit tenni, ha megjósolják előre az ilyen tragédiákat. Mert vagy nem hisznek neki az emberek, vagy nem lehet megelőzni a bajt.

Én még sosem voltam jósnőnél, de egyszer egy osztálytársam jósolt a tenyeremből, és minden úgy történt, ahogy mondta.

Persze vannak csalók is, nyilván.

2011. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Létezik a jövőérzékelés.Mindig van valaki,aki előre látja akár a katasztrófákat is.Nyilván ezek nem bizonyíthatóak.Én 10-11 évvel ezelőtt megismertem azt a magyar képzőművészt,aki népek asztrológiájával foglalkozott,és még időben megjósolta az amerikai terrortámadást,a két torony katasztrófáját.Kétségbeesve kereste a kapcsolatokat,hogy figyelmeztesse a világot.Sajnos a következményeket ismerjük.Biztos vagyok benne,hogy ezek a vészjelzések eljutottak a címzettekhez.Sajnos nem véletlen,hogy nem kaptak médiavisszhangot.
2011. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
40%
Akik hisznek azért hisznek, mert buták...
2011. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Van jövő érzékelés:

Ha eszek, akkor a jövőben szarni fogok.

Még valamit?

2011. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Vannak olyan emberek, akiknek különleges képességeik vannak.

Látják az összefüggéseket, érzik, hogy mi fog történni.


Ez ellen kár kapálózni, ez így van! Sok példa van rá, megérzésre, jóslatokra a történelemben is, nem az ókorban, hanem a XX. században.

Nem kell ezt ilyen kategorikusan kijelenteni, hogy minden jós csaló, és aki jóshoz megy, az meg egy retardált hülye.


De szerintem sincs ennyi jós, meg tisztánlátó, meg mágus-táltos, mint akik hirdetik magukat.

Sok közöttük a csaló, aki semmit nem ért ehhez, ez tény.

2011. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

10:35

Azt elfelejtetted mondani, hogy ezek a látók látják a láthatatlan spagettiszörny karjait, így meg tudják jósolni, hogy azok a karok mit fognak a következő percben tenni! És igaza van, kár ez ellen kapálózni! Tény, hogy rengeteg erről a témakörről készült irodalom, tvműsor és egyebek léteznek, és ha valaki valamit mond, az biztos nem hazudik!

2011. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
17:15 adom :D de úgy gondolom h nem csak te vagy erre képes, én pl előre tudom h holnap reggel 6kor fogok felkelni mer meló. Előre jövő látok és sz@rni vágyók!
2011. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert naivak és hülyék
2011. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A jóslás olyan mint a pszichiátriai betegségek. Nincs rá teszt ami kimutatná hogy valóság vagy kitaláció. Később persze kiderül de akkor már édesmindegy. Van akit egy életen át lehet hitegetni, van aki meg néhány be nem teljesül jóslat után rájön hogy mi az ábra és hogy jobban jár ha reálisan közelít a dolgokhoz.
2011. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!