Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez miért történik velem?...

Ez miért történik velem? Kérem, csak azok írjanak, akik hisznek az ezotériában.

Figyelt kérdés
Szakított velem a szerelmem szeptember óta kétszer. Mindkét alkalommal 1-2 napra előre megálmodtam. Ma este kitaláltam, hogy jósolok magamnak magyar kártyából - kitettem 3 lapot lefordítva, koncentráltam, és megnéztem. Makk felső, piros felső, zöld ász. Nagyjából rájöttem mit jelentenek, és aztán úgy döntöttem, hogy a szerelmemnek is vetek. Ugyanígy három lap. ÉS UGYANAZOK JÖTTEK KI! Miért? Mostanában egyre furcsábbakat álmodok vele. Hogy vissza akar jönni hozzám, de mégsem, szóval igyekszem bogozgatni a jelentéseket. Ha ingával jósolok, 95% hogy beválik. Egy jósnő szerint fejlett a '3. szemem'.
2011. jan. 2. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nem tudsz kártyát keverni...
2011. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

-.-

Dehogynem tudok.

2011. jan. 2. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor jósold meg ingával a hetes lottó nyerőszámait

(mondd végig mind a 35 számot, hogy igen/nem)


A kérdésre válaszolva: lehet, hogy fejlett jóslási képességgel születtél. A fejlett harmadik szem a jóslást segíti.

2011. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 spyke93 ***** válasza:

Minden embernek van 3.szeme egy elcsökevényesedet kifejlet len szem a homloknál.Ennek segitsigével tudod alkalmazni a mágiát.Valoszinüleg befogtad az energiát és a lapokon keresztül testesedet meg!

Ezt visza olvasva elég hülyén hangzik XD

De én amugy hiszek benne

2011. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél napszemcsit a 3. szemedre, és tudni fogod a választ. ;)
2011. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D Lottószámok azért nem érdekelnek, mert ez itt nem a vonzás törvénye...:) Valakinek jósoltam, hogy a közelmúltban nagy csalódás érte, és akkor mondta, hogy a barátnője megcsalta.:O Szóval elég érdekes. Jah..És harmadjára is kiraktam 3 kártyát, és ugyanaz a három jött ki. Legalább 6x átkevertem a paklit.
2011. jan. 2. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ezotériában, de a te helyedben nem hallgatnék jósnőkre. Lehet, hogy azt se tudja mi az a 3. szem.

Jósolni azért nem szabad, mert BE FOG VÁLNI! A rossz gondolatok is bevállnak, hidd el nekem! Ne gondolj rosszra, hogy valaki pl. meghal, mert tényleg teljesülhet.

Az álmok jelenését az agyad és a vágyaid befolyásol(hat)ják, szóval ne nagyon hallgass azokra.

Hidd el, hogyha tényleg szeret még, akkor nincs szükséged kártyákra, mert tudni fogod! Szurkolok nektek :)

2011. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg fejleszteni ezt a megérzős-kártyavetős dolgot, de csakis jó dolgokra használd! :)
2011. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Hmm... Ha a barátnőm kártyákat keverve próbálná megjósolni, hogy szakítunk-e, elviselném.

Ha az álmait fejtegetné naphosszat, elviselném.

De ha elővenne egy ingát, és elkezdene jósolgatni, úgy kivágnám, mint macskát fosni, de előtte még keresztül is csapnék az arcán a zsíros farkammal a csöpp arcán. Én.

2011. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SkiZoé válasza:
Csodás, hogy próbálsz válaszokat kicsikarni a másik oldalról, csak ott vered át magad, hogy úgy tekered a dolgot, hogy a te akaratod érvényesüljön. Egy forró tea fölött akár meg is kérdezhetnéd, hogy mitől lett ennyire bizonytalan a kapcsolatotok... Tudom ez olyan evilági, de sok esetben hasznos! Az ezoteria jó, de az ember az élő kapcsolataiból gazdálkodik első körben...
2011. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!