Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szkeptikus vagyok, meg tudtok...

Szkeptikus vagyok, meg tudtok győzni?

Figyelt kérdés

Nos én nem hiszek a jóslásban, se a horoszkópban, de nem vagyok elzárkózó. Úgyhogy úgy gondoltam csinálok egy kis tesztet. Megadok magamról pár adatot, amit a tévés jósok is kérdezni szoktak, és próbáljatok jósolni nekem (akár kártyából, akár horoszkópból) Bármiről amiről akartok, anyagi helyzetről párkapcsolatról, stb...És utána kiírom, hogy mi volt az amit eltaláltatok. (ja igen a nagy általánosságokat hagyjuk, konkrétumra vagyok kíváncsi)Tényleg érdekel ez mennyire műsödik, úgyhogy várom a jelentkezőket.

Tehát én Nyilas vagyok, lány és 1989-ben születtem. A nevem pedig Nóra. Kell még valami????


2011. márc. 8. 15:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bankszamlaszam es hozzaferhetoseg. :)
2011. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen jósolok neked, de csak ha küldesz nekem pénzt. ja és én se hiszek benne, csak könnyű kihasználni ilyen téren az embereket.
2011. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
22 éves fiatal hölgy vagy, a Nyilas jegyében, szkeptikus, Nórának hívnak, és szereted az illatosított papírzsebkendőt. E hónapban nagyon ügyelj, mert lehet hogy megtalál a nagy szerelem egy, Isztanbul felé mozgó metrón.
2011. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 tetris ***** válasza:
100%

Kedves Nóra! Anyagi helyzeteddel nem vagy elégedett, de ez javulni fog a jövőben. Hatalmas terveid vannak, amik megvalósítására hamarosan lehetőséged lesz. Egy utazás előtt állsz, ami meg fogja változtatni az életedet.

Az egészségedet illetően nem látok semmi veszélyt, bár az egészséges életmódra, a testmozgásra jobban oda kell figyelned.

Az év második felében felbukkan az életedben egy személy, aki nagy szerepet fog kapni a későbbiekben.

Mindez magyarul: Senki se elégedett az anyagi helyzetével,

de majd spórolsz, és lesz több. Nagy tervek. Hát persze, hiszen fiatal vagy, nyilván meg fog belőle valósulni valami.

Utazás: bármi lehet, például a Klauzál térre is BKV-val, állásinterjúra. Lám, az utazás máris megváltoztatja az életedet.

Egészség rendben, hát hogyne, ilyen fiatalon!

FElbukkanó személy aztán lehet bárki. Biztos fel fog bukkanni valaki, hiszen nem egy lakatlan szigeten élsz.

Látod, ilyen könnyű jósolni.

2011. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Év hó nap óra perc és hol, neved nem kell
2011. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak meggyőzni, felőlem simán maradhatsz szekptikus is :D Egyébként ha asztrológiai elemzést vársz,ahhoz kell a születésed ideje (percre pontosan) és a helye (település). A neved nem számít.
2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Kedves Nóra! Itt az én jóslatom az elkövetkező max. fél napra, viszont 99% hogy bejön. Érkezni fog néhány jóslat Neked, de ezek nem fognak meggyőzni, szkeptikus maradsz.
2011. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16:26-os, pont valami hasonlot akartam a kerdezonek osszeirni , de megeloztel. Sot, tovabbmegyek, a tied jobb, mint amit en ossze tudtam volna irkalni :D:D:D
2011. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, én szeptemberben születtem és 25 éves fiú vagyok és a nevem Márton - mi lenne, ha megadnád a telefonszámodat, hogy személyesen megbeszélhessük a jövőnket?????

Velem szemben nem biztos, hogy szkeptikusnak kellene lenned...

:D:D:D

2011. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ne szívassátok már! Te meg ne hallgass rájuk írd ide aztán majd válaszolsz, hogy talált vagy süllyed. Puding próbája az evés
2011. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!