Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Adnál egy jósnak 28 milliót...

Adnál egy jósnak 28 milliót hogy levegye a nem létező átkot?

Figyelt kérdés

Eszméletlen, el sem hinném, ha nem látnám az áldozatot nyilatkozni.


Jött a jósnő, megmondta, hogy potom 28 millióért leveszi az átkot, aminek a hatását senki nem vette észre mert ezzel szélhámoskodik. Majd átadták neki a pénzt aki pár nap mulva még kért 3 millió Ft-ot, a kis telhetetlen.


Te mit tennél ?


Mellesleg az ezo-tv jósai azt nyílatkozták, hogy Ők sem vesznek le 50-70 ezerért átkot, mert azt csak bóvli jósok teszik. Mondja már meg valaki mennyi az önköltsége az átoklevitelnek ? Az asztrál síkon ekkora árak vannak, akkor nem érdemes halálunk után oda jutni:D.


Csak erős idegzetűeknek, jól megkapaszkodva lehet csak megtekinteni !


[link]


2011. márc. 6. 20:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha nekem 28 millióm lenne, nincs az az átok, amelyik fogna rajtam!
2011. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 kisnita válasza:

Én 2 ezer Ft-ért leveszek bárkiről bármilyen átkot. Csak írjatok nyugodtan, most úgy is kell a lóvé erre-arra :D


Még ilyen idióta nőt!!!! Mért van az, hogy a hülyéknek van pénzük? Ugyan honnan volt neki az a 28 milla nem hiszem, hogy az eszével kereste meg...?

2011. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én semmilyen hókuszpóknak semennyi pénzt nem adnék. De ennyi pénzt pláne nem. Mi az, hogy átok van a pénzen és azért adja oda, hogy levegye róla???? Ökörség. Ha el is hiszünk ilyet, hogy azon a pénzen van átok, akkor fizesse be egy bankszámlára, majd egy másik fiókban vegye ki. Nem ugyanazokat a bankjegyeket kapja meg és jóval olcsóbban megúszná, mint ami így lett a dologból.
2011. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Átkot nem tudok levenni, viszont van egy eladó tornyom Párizs közepén.
2011. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de ha rontás van a pénzen, akkor nem egyszerűbb betenni a bankba? Vagy nem a pénz fizikai megjelenéséhez kötődik a rontás? Akkor miért kell átadni, nem elég megmutatni a számlaegyenlegértesítőt?

Komoly kérdések, egy komoly problémáról. :)

2011. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
28 millióból már simán lefizettem volna valakit, hogy ne legyen rontás a pénzemen.
2011. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szomoru hogy a tv2 ilyen fos hirekkel foglalkozik. Szomoru hogy erre idot, penzt, nyomdafesteket, internet savszelesseget pazarolnak. Nagyon szomoru hogy erre az emberek meg raugranak, mint tyuk a takonyra es a legszomorubb, hogy engem az emberi butasag ennyire felbosszant, hogy meg a sajat idomet is elb*szom azzal, hogy ide irok :(
2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!