Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Adnál egy jósnak 28 milliót...

Adnál egy jósnak 28 milliót hogy levegye a nem létező átkot?

Figyelt kérdés

Eszméletlen, el sem hinném, ha nem látnám az áldozatot nyilatkozni.


Jött a jósnő, megmondta, hogy potom 28 millióért leveszi az átkot, aminek a hatását senki nem vette észre mert ezzel szélhámoskodik. Majd átadták neki a pénzt aki pár nap mulva még kért 3 millió Ft-ot, a kis telhetetlen.


Te mit tennél ?


Mellesleg az ezo-tv jósai azt nyílatkozták, hogy Ők sem vesznek le 50-70 ezerért átkot, mert azt csak bóvli jósok teszik. Mondja már meg valaki mennyi az önköltsége az átoklevitelnek ? Az asztrál síkon ekkora árak vannak, akkor nem érdemes halálunk után oda jutni:D.


Csak erős idegzetűeknek, jól megkapaszkodva lehet csak megtekinteni !


[link]


2011. márc. 6. 20:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Kár hogy a jósnő nem kért többet!:)Ha ennyire hülye emberek vannak, akkor erre már nem tudok normális választ adni.Hajrá jósnők!
2011. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

A mai korszakban mar "tulelok" vagyunk, tehat mindenki igyekszik ugy megelni, ahogyan arra lehetosege van, s igy olyan munkat vegezz el, amit eppen kap.

Itt En igazabol nem a josnot hibaztatom, mivel erre van kereslet, es ebbol meglehet elni, mivel az emberek erre szivesen koltenek.

Itt az aldozat a "fobunos", hiszen mar az sem termeszetes, hogy az egesz vagyonat egy vadidegen embernek atadja!

2011. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Tőlem egy cigányasszony csalt ki vagy 10 éve egy 500-ast... azóta is szégyellem magam, hogy milyen hülye voltam :))

Nem tudom sajnálni ezt a nőt, teljesen hülye.

2011. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudtam mást mondani rá, mint hogy megérdemli. Ennyiért én is szívesen leveszem róla a rontást, bár fogalmam sincs, hogy hogy kell, de 28 milláért megtanulom :)


Nem tudom az EZO TV-s jósok mennyiért "dolgoznak", de az is megérdemli, aki nekik fizet. A SEMMIÉRT! Áááá :S

2011. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

EZ olyan fake hír a tv2n mint annak a rendje.

Ilyen hülye emberek nem léteznek ennyi pénzzel :D

De legalább van min csámcsogni, pont ezért csinálták...

2011. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Hajdu András válasza:
Ki lehet sz a nemnormális ember!
2011. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Figyelj, ha átok van a pénzemen az az első, hogy elviszem jósnőhöz leszedetni az átkot. Ez egyértelmű...:D
2011. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Én 13 millióért leveszem bárkiről akit érdekel írjon és kiírom a bankszámlaszámom.Az ár alkuképes.
2011. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 petya14 válasza:
pffffffff ez már brutális HOGY LEHET ENNYIRE HÜLYE?
2011. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
:D Láttam a riportot, és bár vallásos vagyok, érdekel az ezotéria, de sírva röhögtem :DDD
2011. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!