Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire függ a jóslás minőség...

Mennyire függ a jóslás minősége a beleinvesztált pénz nagyságától?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy azok a jósok akik nagyon drágák, azok miért árúlják annyiért ? Valóban jobbak is ? Az olcsó jósok sosem válnak be ? Ha az is jóslás, miért olcsó ? Neked milyen tapasztalataid vannak ? Mit ajánlasz ? Van ezen az oldalon ingyen jósok is ? Mesélj.
2011. jan. 7. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek elhiszik,hogy minél drágább egy jós,annál jobb.

Egy jósnak jó emberismerőnek kell lennie,hogy a reagálásokból következtetni tudjon,hogyan tovább. De fontos a megfelelő körítés is: megfelelő környezet,félhomály stb.

A legtöbb nagynevű jósnak van néhány embere,akik a megfelelő körökben mozognak. Feldícsérik a jóst,és "hozzák" a kuncsaftokat. A jósnak pedig beszámolnak mindenről,amit az új kuncsaftról tudnak. Így a jós "igazat" fog jósolni,és hírnévre szert tenni. És természetesen meg is gazdagodni.

2011. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem is van benne valami igazság, abban amit az elozo valaszolo irt
2011. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem fordított arányban van. Ha drága, ott valami gyanús. Én jobban hinnék egy olyannak aki ingyen van (tudom ilyen nem igazán van) vagy olyannak aki azt mondja, hogy annnyit adj, amennyit gondolsz (ilyen van). Mert most milyen már aki fix árakkal dolgozik? Pl: jóslás kártyából:5000, jóslás kristálygömbből:8000 , stb...
2011. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vanika129 válasza:
Én jártam egy miénknél Ukrajnába.eleinte nem hittem benne,és az égvilágon semmit nem montam,és nemis kérdeztem tőle,hogy ne tudjon következtetni,de amikor elmonta,részletesen az addigi életemet,azt gondoltam leesek a székből,főleg amit jósolt és be is jött ,mindennek a teteje volt.pénzt úgy fogad el hogyha adsz akkor elfogadja,ha nem adsz azt se veszi rosz néven,én egy ezrest adtam neki.azóta is hozzá járok,általa jött helyre az életem,.mégegyszer mondom,úgy mentem el hozzá hogy semmit nem kérdeztem,vagy montam,és ő se kérdezett semmit.
2011. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden hivatásos jóssal vigyázz, mert sokan csak meg akarnak gazdagodni, most, hogy megint "menő" az ezotéria. Ismerek egy nőt, soha nem tudott és sosem fog tudni jósolni, de jól hazudik, nyitott egy kis jósdát, és úgy él belőle, mint egy királynő. Hogy hazudik, az nem hatja meg. Sajnos nem tudom, milyet érdemes választani, kiben lehet bízni.
2012. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!