Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezen lehetséges még segíteni?

Ezen lehetséges még segíteni?

Figyelt kérdés
Már egy éve hogy szakítottunk a barátommal de azóta se tudom elfelejteni. Egy ideig köszönni sem köszöntünk egymásnak.. de ma találkoztunk reggel és egy hello-val megilletet. Itt lakik a szomszéd utcában. Nagyon szeretem és vissza szeretném szerezni magamnak. Kiraktam újra háttérnek a telefonomon a közös képünket hogy bevonzzam. Lenne még valami ami segíthetne a helyzeten? nagyon szomorú vagyok és csak vele érezném jól magam:(
2010. nov. 25. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, valószínűleg ő is ezt tette.
2010. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
túl akartam lépni rajta de nem jött össze. és már nem is akarok ezekután túllépni..
2010. nov. 25. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne lépj túl, de az exedet ez nemhiszem hogy meghatja.
2010. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben, vizsgáld meg hogy mit szeretett benned és próbáld azokkal a tulajdonságaidat előtérbehelyezni egy új kapcsolat lekommunikálásaként. Beszélj vele, hogy még érdekel és azóta megváltoztál előnyösebb oldaladra. Azokat a dolgokat amiket nem szeretett és végűl a szakításhoz vezettek, próbálj megszabadúlni tőlük. De eztcsak akkor tedd, ha ténleg nem bíros nélküle.
2010. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg vele beszélni őszintén. általában az egyenes út a legrövidebb. : )

vagy lehet jobb lenne ha óvatosan megpróbálnád megközelíteni. és nem egyből "ajtóstól rontani a házba".

megkérdezni hogy van, és mi van vele...esetleg előre eltervezni valami kis történetet, amivel el tudsz vele kezdeni beszélgetni. vagy a személyes oldalánál kell közelíteni. ha mondjuk...például szeretné a...nyuszikat :D akkor szerezz be egy kis aranyos nyuszis kulcstartót, és hordjad magadnál..és amikor összefutsz vele, akkor lepjed meg vele. kitalálsz valamit, hogy otthon a fiókodban találtad, és egyből ő jutott eszedbe, hogy szereti a nyuszikat, és gondoltad, hogy akkor neki adod, mert ilyen kedves vagy :P

ez csak egy kis óvatos közeledés..kezdeményezel, és ha viszonozza azt a volt barátod, akkor lehet lassacskán újra fellángolnak a régi érzelmek. :)

sok szerencsét kívánok! és fel a fejjel! :)

2010. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el ezt a helyzetet. Ne akarj egy olyan embert valasztani parodnak, Aki nem szeret Teged, hiszen ezert ert vegett ez a kapcsolat, hogy nem mukodott valami kettotok kozott.

Legyen onbizalmad es ne alazkodj meg a fiu elott, s hidd el, hogy talalsz magadnak egy masik part, Aki szeretni fog es tisztelni, es elfogadja azt a tulajdonsagodat is, amit ez a fiu nem tudott elfogadni.

Jarj emelt fovel, elvegre lany vagy, es erd el azt, hogy a Fiuk szaladjanak utannad, nem pedig forditva.

2010. nov. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
23.41 köszi:)
2010. nov. 26. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer szakítottam egy sráccal, nem is találkoztunk, nem beszéltünk több mint egy évig, aztán felhívott, hogy ő még mindig szeret. A hideg is kirázott tőle. Szerintem ne próbálj beszélni vele, miért kerülnél ilyen megalázó helyzetbe? Az ő érzésein nem fog változtatni...
2010. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!