Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagyon könnyen zavarba jövök,...

Life is beautiful kérdése:

Nagyon könnyen zavarba jövök, főleg ha 10-20 vagy több ember előtt kell megszólalnom, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

tegnap voltam agykontrollos találkozón győrben, én voltam a legfiatalabb ,ez még úgy ahogy nem is zavart ,de az ,hogy volt egy fickó 40-50 év körüli ,most jött ő is először (de ismerte a vezetőt), annyit tudott beszélni ,mindenhez hozzászólt, semmi zavar nem látszott az arcán ,ahogy beszél előttünk


engem meg megszólított a tanfolyam vezetője ,hogy mivel új vagyok mutatkozzak ,be és áhhh kb olyan vörös fejem lett a végére kb. 4-5 mondatot mondtam ,de nagyon látszott rajtam ,hogy kellemetlenül érzem magam..aztán mikor kérdezgettek ,hogy hogyan kezdtem el foglalkozni az agykontrollal ,egyre oldottabb lett a hangulat akkor már egészen szép fejjel tudtam válaszolni..


mondta is a fickó ,hogy azt látja rajtam hogy vmi nincs rendben velem (nem ilyen sértően de vmi ilyesmit mondott), és én is ezt érzem ,hogy nincs önbizalmam ,nincs hitem, és ez van már 5-6 éve, és közbe meg is jegyezte ,hogy egy jókiállású gyerek vagyok ,nem is érzem azt hogy hülyén néznék ki..de úgy tűnik semmi összefüggés snincs a kinézet és az önbizalom között.


vagy ez ,hogy zavarba jövök ,fogjuk arra hogy ilyen a személyiségem és slussz passz kész?

én ezen nagyon is szeretnék változtatni ,vagy járjak el mindenhéten új társaságba, majdcsak rájövök ,hogy nem kell zavarba jönni?

mit tegyek?

köszönöm

18f


2011. nov. 3. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyen a személyiséged. Velem is ez van ha több ember előtt kell megszólalnom, igaz tudok beszélni, de még is zavar a dolog. Pedig nekem olyan munkám van ahol nem árt ha több ember előtt képes vagyok beszélni bizonyos dolgokról.
2011. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem előszöris el kell fogadnod,hogy ilyen vagy. Amint ez megtörtént,változtathatsz a dolgon,de csak akkor,ha képes vagy szembemenni a dologgal.

Én is féltem sok ember előtt beszélni,most pedig színésznek tanulok.

Amúgy az ilyesmi kialakulhat negatív lelki élmények hatására is,úgyhogy áss magadban mélyebbre,és amint megtaláltad,rendezd el a dolgot. Csak őszintén! Minden összefügg mindennel!

2011. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kinézet semmit sem számít ha nincs önbizalmad.Nincs összefüggés.Viszont agykontrollal remekül kezelheted ezt a feladatot.Lássuk,én elképzelném alfában,hogy ott ülök egy csoporttal,és felszabadultan beszélek magamról(vagy bármiről)figyelj,hogy ne a rossz emlék jöjjön elő ilyenkor,csak a helyes,jó érzéssel eltöltő képeket lásd és fogadd el.Lásd Magad vidámnak,FELSZABADULTNAK(nem hiába mondom újra)közlékenynek.Ha éppen nem agykontrollozol,mondhatod magadnak,hogy "Nyitott vagyok a világra,szívesen beszélek mások előtt,fesztelenül beszélem magamról" stb.
2011. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*beszélek magamról:)
2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!