Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor lesz vége a 30 fok...

DiSeu kérdése:

Mikor lesz vége a 30 fok feletti melegnek 2024-ben?

Figyelt kérdés
Van vki, aki annyira spiri, hogy látja előre a végét ennek az undorító, rothadt katlannak, amit hőhullámnak neveznek?

aug. 28. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Dec 31-én
aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2024. november 19-én, éjszaka 23:47-kor. (Uruguru megvilágosodott tanító)
aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sosem , a mesterséges hevítés csak itt zajlik , sehol máshol nincs állandóan plusz 10 cfokok felett minden évszak . Athén 27 fok Töröko 28 nyugat ázik 24 fokban. A hónap végig megy így talán lazább lesz az október . Végtelenségig kihúzzák , DE máshol van 4 évszak orosznál Kínában is . A világ meteorológiai jelentéseket megnézhetik , nincs globál vész csak lokális beavatkozások .
szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Csiribú csiribá...

Decemberben!

szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7.-én este 7-kor
szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
hát megkérdeztem egy jóbarátomat ilyesmikkel foglalkozik [link]
szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
megkérdeztem egy barátomat aki ilyenekkel foglalkozik: [link]
szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13. Én ezt már több mint 10 éve hallottam egy szakembertől hogy a levegőben mikrohullámok vannak amiket nem látunk és a telefonok is kibocsájtják. Na most egy mikrohullámmal mit lehet csinálni? Mit csinál a mikrohullámú sütő? Fel tudja melegíteni a levegőt. Jó kis főtt virslit csinálnak belőlünk! Amúgy elképesztő technológia van már itt az energiákkal, hullámokkal. Harcolhatunk bárhogy (katonaság, nevetséges:), egy gombnyomással elpusztíthatnak minket.
szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Meg tudják kötni az oxigént az 5G-s jelekkel, ez is okozhat nehézlégzést.

Onnantól kezdve hogy bejött az 5G, veszélybe került az emberiség mert nagyon sok mindenre képes, főleg ha mesterséges intelligenciával párosul.

szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

5G tornyok


[link]

[link]

[link]


Ezeket jobb kerülni, de lassan már az utcalámpák is 5G alapúak lesznek.

Itt még nem annyira, de külföldön borzasztó nagy lefedettsége van.

Borzasztó sugárterhelésnek vagyunk kitéve. Jobb lenne betiltani mert a kényelmünkért nagy árat fogunk fizetni!

szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!