Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért mixelik folyton a maja...

Miért mixelik folyton a maja világvégét Jézussal?

Figyelt kérdés

Nekem már a 2012 című filmben is nevetséges volt, ahogy ép egy maja piramisban született meg az újabb Megváltó.

Két teljesen különböző kultúra és vallás - miért kell a kettőt összemosni? Jóformán napi szinten találkozom olyan cikkekkel, ahol azt ecsetelik, hogy jön a krisztusi-tudat, és hogy a maják Jézus második jövetelét jósolták meg... na most akkor menjek és áldozzak a maja isteneknek, hátha megmenekülök?


2010. okt. 16. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

vágod azt a videót, hogy "Jézus magyar volt"?

Na szerintem valaki azt hallotta belőle, hogy "Jézus maja volt", elmondta pár helyen, és kész a baj. :)

2010. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy míg az egyház a megbocsájtást hírdeti, és egyik fő igéje a "ne ölj!" míg a maják emberéletet áldoztak az isteneiknek.
2010. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem azt a videót, de eddig ilyen vonatkozásban nem figyeltem:)


Kedves második, hadd világosítsalak fel, hogy a maja vallásnak is része volt egy isten, aki megtiltotta az emberáldozatokat, és a majáknak főtt is a feje, hogy mi lesz ha az isten visszatér.

Olyan ez, mint a középkori egyház: ott volt a Bibliában, hogy ne ölj, mégis gyilkoltak a vallás nevében. Pontosan ugyanez volt a helyzet a majákkal.

2010. okt. 16. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs jobb dolguk és ijezgettik a népet, talán azért hogy félyünk és jóklegyünk.

Nemkell hinni a világvégében.=)

2010. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem, hiszek, de fáj a hülyeség :)
2010. okt. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!