Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez mi akar lenni?

Ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés

Lehet furának fog hatni amit most írni fogok, de mindössze az élményt írom le és amit érzek.


Kicsit, sőt nagyon is megrémít ez az egész szituáció.

Főleg, hogy én is megiszom a levét..

Nem hiszek a véletlenekben, sem az agy kontrol, mágia vagy, a tulpákban vagy hasonlókban, nem is vagyok bibliás nagyon"talán egy kicsit".


Nos, hol is kezdjem? - az első furcsa dolog, hogy ha nagyon erősen gondolok és kérek bizonyos dolgokat megtörténik.

Most ne gondoljatok a pénzre, nem!

Hanem eseményekre!

Például erősen gondoltam a testvéremre, nem keresett 3 hétig, aztán hirtelen, amikor róla beszéltem fölhívott!


- amikor a férjem "balesetet szenvedett" egy csaj miatt. Régi kolléganője volt. ESKÜ nem gondoltam semmi rosszra, de kificamodott a bokája.


- vagy amikor rosszul éreztem magam és nem tudtam elmenni egy családi kirándulásra, egy koccanás volt a vége.


- nem szokásom rosszat kívánni senkinek, de többször is kívántam, hogy bezárjon a cég, ahol a férjem dolgozott, jól ment a cég, de hirtelen az utolsó hónapokban rosszul ment és bezárt.


Mind1 több hasonló sztorim van.

De túl sok a véletlen nem igaz?

Furcsállom de félek is, vagy semmi okom?


Sőt rettegek…



2023. júl. 23. 19:15
1 2
 1/11 Laylah ***** válasza:
Megérzésnek hívják.
2023. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 pelgrim ***** válasza:
56%

Ez egy természeti törvény amely a te utasításodra érvényesült. Semmi titokzatosság amitől félni kellene, de jó lenne, ha megismernéd ezt a törvényt.

Létezik ugyanis egy alig ismert magasabb rendű természeti törvény amely alkalomadtán bármit létrehoz vagy elrendez, elintéz, vagy éppen megelőz, megakadályoz és egy ilyen alkalom lehet az ember utasítása.

Ez a törvény alig ismert, nem alkalmas tudományos kutatásra mivel az általa létrejött dolgok, események nem megismételhetőek. Mégis szó szerint igaz az, hogy a megfelelő hit (tudat) segítségével egy hegyet odébb tehetnénk, de hát ki tudja elhinni, hogy mondjuk a Gellérthegyet akár egy centiméterrel is odébb teheti. Következetesen e törvény csak véletlenszerűen érvényesül.

Jó lenne, ha ügyelnél gondolataidra, nehogy kárt okozz valakinek vagy saját magadnak mert valóban teremtő erejük van.

Velem is történtek hasonló dolgok, volt olyan, hogy miután erősen gondoltam valamire és megtörtént de olyan is, hogy csak spntán kimondam valamit és megtörtént.

2023. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tudi333 ***** válasza:
Dttől miért rettegsz? Örülj neki, gyakorold és akkor jó lesz.
2023. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs mit gyakorolni. Szerintem nincs olyan ember aki ne gondolna rosszra.

Az én esetemben ezek valóra válnak, miért is ne féljek?

Túl sok a véletlen, hogy annak mondjam.

2023. júl. 24. 07:07
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy újabb sztori, hogy el is higgyétek..

Volt olyan, hogy gondoltam rosszra. Rosszasságok összességére, rosszul ment a sorunk, nekünk és egy másik családnak, kik közel állnak hozzánk.

Sorra történtek. Kívántam, hogy soha ne kelljen furikázzam azt a bizonyos családot.( nem éreztem jól magam a bizonyos család, női tagjával ).

Az autónk új volt, de sorra kezdtek meghibásodni az alkatrészek. Egy tucat pénzt költöttünk a meg javítására.

Azután forgalmi nélkül maradtam.

Azóta is áll az autó, nincs elegendő pénzünk megjavítani :(

2023. júl. 24. 07:22
 6/11 pelgrim ***** válasza:

5/...

Megtapasztalhattad gondolataid teremtő erejét, lásd be milyen fontos hogy ügyelsz gondolataidra! Az általam említett magasabb rendű természeti törvény nem tesz különbséget jó és rossz között, csak egyszerűen végre hajtja utasításaidat. Neked kell választani milyen álmokat, milyen vágyakat, milyen kívánságokat dédelgetsz, te vagy a sorsod teremtője, nem valaki más rajtad kívül.

Egy vidám, hálás hangulatból fakadó gondolatok azok amelyek a bőség kosarát meghozzák.

2023. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tudi333 ***** válasza:
Tényleg hülyén csinálod akkor kérdező, hogy mindig magaddal cseszel ki. Úgy gindolj ezekre, hogy neked jó legyen. :)
2023. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/ ez nem megy. Bárhogy is próbálkozom!

Olyan érzésem van, hogy elfáradt az agyam. Csak akkor működik ha ideges vagyok ezt már észrevettem :(

2023. júl. 24. 10:47
 9/11 A kérdező kommentje:

Szavakat kántálok, hogy bárcsak, segíts stb

A férjem új munkahelyet keres.

A tegnap egy rokona tálat neki is egy helyet, én erősen gondoltam, hogy nem jó, nem oda kell mennie.

Épp most kaptam a hírt, hogy nem biztos, hogy elfogadják a jelentkezését.

Pedig a tegnap, minden jó volt, és a főnök is igent mondott… de ez lett a vége amit fent írtam

2023. júl. 24. 10:53
 10/11 Tudi333 ***** válasza:
Hát de miért gondoltad, hogy nem kell oda mennie? Vagy ezek csak félelmeid inkább?
2023. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!