Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Asztro-show az rtlen?

Asztro-show az rtlen?

Figyelt kérdés
Adják ezt a lósz@rt az rtlen valami asztroshow ami egy kalap szar elkezd számolni az ürge hogy 1,2,3,4,5 és kész már tud is mindent...úristen hát ilyet én is tudok, ebbe most mi az élvezet? amikor elkezdi nyomni hogy most pozitív energiát ad elszámol magában 5-ig és benyomja hogy megérkezett az energia. Ennél szarabb műsor nincs is. Ti nézitek?
2010. szept. 24. 23:02
1 2
 11/20 anonim válasza:
89%

én a tv2ős csodaműsort láttam többször, amikor nem tudtam aludni éjjelente, hát, ott is ami megy, jókat nevettem.

"telefonáljon most, mert Merlin (mittoménki) megnyitja a pénzcsatornát, most, iiigen, és 30ezer ft üti a markát pár napon belül, de csak ha tárcsáz minket!"

vagy pl:

betelefonáló: jó estét manyi vagyok, párommal x éve vagyok együtt, azt szeretném kérdezni, hogy az feldobná-e a kapcsolatunkat, ha odalenn leborotválnám magam?"

jó: jajjj kedves manyi, mindenekelőtt egy kis komolyság kéne a maguk kapcsolatába...

vagy a legjobb:

betelefonáló: hallóó, józsi vagyok! azt szeretném kérdezni, hogy mikor jutok p*nához?

jós: jajj nagyon rossz a vonal, mit is mondott, jajj de kár, megszakadt sajnos!

:D

2010. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Rablás fényes nappal, de úgy, hogy a hiszékeny delikvens személyesen nyújtja át a szajrét a rabló(k)nak...
2010. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nagyon katasztrófa mind a 2-ő:):)
2010. szept. 25. 20:24
 14/20 anonim ***** válasza:
De amúgy meg van sütni valójuk,ilyen könnyen eggyikötök sem keresne itt pénzt..Vagy adott a lehetöség csak bátran..
2010. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de én akkor se bírnám ezt csináni...tuti elröhögném magamat mikor el kéne kezdeni számolni.hehe
2010. szept. 26. 14:34
 16/20 anonim ***** válasza:
Múltkor valami nő beszólt, hogy jó napot és halott vagyok és azt szeretném kérdezni... ????????????? XDXDXDXD
2010. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hehe
2010. szept. 30. 21:46
 18/20 anonim válasza:
énis rosszul vagyok tőle.. ( amúgy először azthittem gálvölgyi show vagy kész átverés:$:$ mondom biztos vmi ilyesmi, utána olvasom azon a kék csíkon h astroshow mondooom xddd ki az a bolond aki felhívja...xd
2010. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Zagiba Zoltán a mélypont.
2010. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Alexander a legjobb!

Én még sosem csalódtam benne az évek folyamán. Lominiék elbújhatnak mellette!

2011. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!