Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezo TV + Asztro Show ti is...

Ezo TV + Asztro Show ti is rühellitek?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nézni, csak először amikor úgy hirtelen berobbantak a csatornákba :S egyszerűen annyira fájdalmas a dumájuk és hogy sok embert át tudnak verni, azok meg persze el is hiszik. egyébként az asztro show-ban volt valami lebukásos sztori azt nem tudja valaki, valamilyen kutyáról szólt ... remélem érti az aki látta azt a részt :D L/18
2010. okt. 1. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, ha utálod... én az egész tv-készüléket utálom
2010. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a minap láttam először az Asztro show-t, ennek a Lomininek vagy kinek nagyon tenyérbemászó pofája van!:)

10 percig néztem aztán kinyomtam a tv-t. A betelefonálok zöme 60 év feletti.

Nálam az lőtte ki a biztosítékot, amikor pozitív energiát küldött az egyik megye összes lakójának (mindezt úgy, hogy mutogatott össze-vissza meg nyögdécselt)...

2010. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
és ha megfigyeltétek mind nő..mind idős vénasszony...)
2010. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekel az ezotéria,de ez ami a tv-ben megy(szebb szóval nem tudom kifejezni)szar! Szegény buta emberek akik felhívják ezeket a szélhámosokat és választ várnak tőlük de nem kapnak mást csak csupa sületlen baromságot..

Anyám ismerőse egyszer megkérdezte tőlük,hogy rendbe jönnek-e a pénzügyei,igent mondtak..hát persze,hogy nem jöttek rendbe..

2010. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora parasztvakitast mint az a musor,multkor neztem 10 percet es a szam is tatva maradt mi idiota ember van:)es ez megy elo adasban vaker:D
2010. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez jo volt,minden elismeresem a telefonalonak:))))))))
2010. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmm...én nem hiszek az ilyesmikben. Fel sem figyelek az efféle csalásokra. De valamelyik nap ahogy kapcsolgattam a tévét vagy 10 csatornán reggel különféle jóslásról szóló műsorok mentek. Aztán valaki felhívta azt a "jövőbelátót", de csak hablatyolást kapott. Lehet, hogy jósolnak nektek egy 2 emeletes házat medencével....utána egy kunyhóban kötünk ki. Xd :D Csak hát pénz van a dologban....percenként.
2010. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem csukják le őket csalásért?

Ez szerintem egyértelműen kimeríti a csalás fogalmát.

2011. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!