Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kinek mi a tapasztalata...

Kinek mi a tapasztalata szerelmi kötéssel kapcsolatban? Sikerült, nem sikerül mit érzett

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan naponta felteszi valaki ugyan azt a kérdést. használd a keresőt...


inden nap ugyan az a kérdés, ugyan azok a válaszok.

2022. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen, nekem is sikerült, segítséggel.
2022. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó kettő, gratulálok nektek:-D Remélem titeket is magához köt majd az akivel nem akartok lenni.


Komolyan ennyire önzőek vagytok?

2022. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Leveltetu ***** válasza:
63%
Annyit kotogettek szerelmi szalakon, hogy abbol mar egy kardikan is kijon...
2022. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szerelem fia válasza:
9%

Sziasztok

Szerelmi kötést szeretnék csinálni

Tudnátok segíteni kit keressek meg??? Aki biztosan tud segíteni

Köszönöm

2022. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
92%

Még 2009-ben egyszer odajött hozzám egy budapesti plázában egy cigányasszony. Szóba elegyedtem vele és elmondtam, hogy egy fiútól jöttem haza akibe szerelmes voltam, de nem vesz komolyan.

Azt mondta engedjem el, mert nekem mást szánt az élet. Végzett egy kötés féle dolgot, pontosan nem értek hozzá, hogy mit, és azt mondta hamarosan keresni fog a nekem való férfi. Aznap felhívott egy fiú ismerősöm telefonon, de előtte sose tekintettem rá úgy, nem vonzódtam hozzá.

Ma már ez a fiú a férjem 😀 több, mint 10 éve vagyunk együtt, nem mondom, hogy tökéletes a kapcsolatunk és azt sem hogy a jósnőnek köze van hozzá, hogy később összejöttünk, de velem ez történt.

A cigányasszony elérhetőségét nem tudom, soha többé nem láttam, pedig rendszeresen járok abba a bevásárlóközpontba.

2022. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt kívánom minden kötőnek, hogy kösse őket magához az az ember akivel nem akarnak lenni és soha az életben ne legyenek boldogok. Mert ugye azt tudjátok hogy kikényszerített boldogság nincs? Hiába is hiteget titeket bárki. Ti boldogok lennétek olyannal akivel azért vagytok mert nincs más lehetőségetek?
2022. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kétszer kívántam magamnak szerelmet de brutális erővel tudatosan és tudat alatt. Az első embert magamhoz kötöttem, és évek múlva jöttem rá hogy nem akarom de már késő volt. A második ember pedig amint meginogtam kiszeretett belőlem. Erről a kínaiaknak az az átka jut eszembe, hogy "váljon valóra minden kívánságod"!
2022. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!