Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy, miért, mitől lehet ez?

Hogy, miért, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kislány korom óta voltak megérzéseim,(az utóbbi 1-2 évben már nincsenek) többek között a legsúlyosabb 2 teljesen egészséges ember bekövetkezett halálát éreztem meg, 2 hónappal a baleset előtt, :((.Borzasztó volt.

Az ilyenek, hogy lehetnek lehetségesek?


2010. aug. 13. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől lehet, de én is megálmodtam már több rokonom halálát hónapokkal előtte (az elsőnél még nem tudtam, mit jelent az álom a többinél viszont rögtön rájöttem), és évekkel előre megírtam, egyes eseményeket (pl hónapra pontosan, mikor rúgták ki apámat, pedig akkor a válságról hallani sem lehetett). Többnyire halálesetek jönnek vissza az írásaimból is, de ijesztő pontossággal, már lassan nem merek írni se (pedig szeretek).

Az, hogy lehetséges-e, majd a valóság megválaszolja. Ha a megérzéseid megvalósulnak, akkor igen, lehetséges. Nem tudom, miől van, de azt igen, hogy örülök, hogy van. Te tudod, és ez elég.

2010. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Többnyire halálesetek jönnek vissza az írásaimból is, de ijesztő pontossággal, már lassan nem merek írni se"


Nem attól halnak meg, hogy te leírtad, nem? Akkor meg miért nem mersz írni. Ha még egy ilyen egyszerű párhuzamot se tudsz normálisan értelmezni, nem kételkedem, hogy azt képzeled megérzed a jövőt. De ha neked így jó, tőlem érezheted.

2010. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért merné leírni? A tudat, hogy igaza lehet, elrémíti. Ha vadidegenekről írna ilyeket, nem lenne neki gond. Egyébként, nekem is volt már ilyen furcsa érzésem. De az deja vu inkább: történt valami, aztán régi emléknek tűnt, valami agyi bug miatt, aztán úgy éreztem, választás előtt állok, mivel az agyam hirtelen lemodellezett néhány "mi lenne ha?/mi lett volna ha?" esetet, és ezeket is valamilyen emlékek közé tuszkolta, persze helytelenül. tudomány az egész. te meg ne rágódj ezen. én is néha "úgy érzem, hogy", de aztán mégse. menj és partyzz.
2010. aug. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is vannak hasonló megérzéseim, de szerintem mindenkinek vannak, és én még nem jósoltam meg senki halálát. Majd ha megtörténik, ígérem, te tudod meg először, de az biztos, hogy utána elmegyek egy orvoshoz, és alaposan kivizsgáltatom az agyam.
2010. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!