Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy, miért, mitől lehet ez?

Hogy, miért, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kislány korom óta voltak megérzéseim,(az utóbbi 1-2 évben már nincsenek) többek között a legsúlyosabb 2 teljesen egészséges ember bekövetkezett halálát éreztem meg, 2 hónappal a baleset előtt, :((.Borzasztó volt.

Az ilyenek, hogy lehetnek lehetségesek?


2010. aug. 13. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Aggodalom. Én is szoktam aggódni néha valakiért, és rám tör az érzés. Aztán semmi se történik. Az, hogy nálad történt, csak a véletlen műve.
2010. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mégcsak nem is ismertem őket személyesen csak látásból.
2010. aug. 13. 18:54
 3/14 anonim válasza:
62%

valaki hisz az ilyen meglátásokban,valaki meg nem!

Én inkább a kettő között merengek,mert 1-1 eset azért elgondolkodtató

2010. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

A helyzet az, hogy van rá tudoányos bizonyíték, hogy az ember tudat alatt megérezhet dolgokat kb. 3 másodperccel előre. (BBC Horizon - How to make better decisions)

Hogy most ez mennyire csúszik be a nagyon fejlett jóslás területére nem tudom. Én alapvetően nem hiszek benne, de nem tartom kizártnak a lehetőséget, hogy történhet ilyen.

2010. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy érezted meg a halálukat? Egyszerűen csak úgy eszedbe jutott, hogy megfognak halni vagy valami látomásként?
2010. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem látomás. Egy suliba jártunk. A folyosón megláttam az egyikőjüket, és egyszerűen az érzés maga. Nem tudom leírni, de volt egy érzés, ami párosult azzal a gondolattal, hogy mi fog vele történni. Később ugyanez a másikuknál (egy pár voltak mint kiderült a végén). De nem volt látomás egyáltalán, mert nem láttam magam előtt a konkrét halálukat. Csak magát a tényt és az okot.
2010. aug. 15. 14:07
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem meg olyan megérzésem van,hogy egyszer megfog halni mindenki,te is,én is és mindenki aki ezt olvassa.........és képzeld nem tévedek.
2010. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És azt is tudod, h mikor és hogyan??? -.-'
2010. aug. 17. 12:57
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező! Az élet nem olyan sivár és lehetőségek nélküli, mint hiszed. Próbálj meg inkább a valóságban élni, jobb lesz mindenkinek, és neked is.

A deja vu, pedig a tudatalattid számításainak eredménye. Tudniillik bizonyított tény, hogy a tudatalatti gondolkodás kb 30szor hatékonyabb, és gyorsabb, mint a tudatos.

Amikor deja vu érzésed van, pont az történik veled, amire tudatalatt számítottál, és amikor ez eljut a tudatos részedig, amivel ezt képtelen vagy felfogni, rögtön olyan furán érzed magad, mintha háttérbe kerülnél. :)

2010. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Te inkább fejleszd a szövegértési képességedet, mert egy szóval nem említettem a kérdésben a "Deja vu" fogalmát, nagyon is jól tudom mi az, és ez nem az volt! ;)
2010. aug. 17. 19:27
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!