Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Kellemetlenül érzem magam a...

Kellemetlenül érzem magam a házunkban, holott semmi indokom nincs rá. Segítenél?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nem tudom miért de nem érzem jól magam otthon. Nem bántanak a szüleim,nagyon odafigyelnek rám (néha túlságosan is),beszélgetünk,szóval ez nem lehet az ok hogy miért nem szeretek otthon lenni. Bárhol vagyok,szeretem a sötétséget,akár a temetőben is elsétálgatok éjjel,otthon viszont parázok ha ki kell menni az udvarra este. Nem bírom se az ablakokat,se a tükröket (egy nagy tükröm van,azt is félre szoktam tenni és csak akkor szedem elő ha kell valamire,a kozmetikai tükrömet pedig mindig lefordítom ha nem használom). Van saját szobám,úgy alakítom ahogy akarom,valahogy mégsem az igazi,ráadásul rosszul alszom,de ez is csak otthon van,bárhova megyek úgy alszom mint a bunda.


Javasolnál valamit hogy mit tegyek?


2010. jún. 15. 22:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Dobj ki mindent az ablakon, és költözz az utcára. Meglásd: nem lesz bajod a szobáddal..
2010. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ismerős, én esténként lehajtott fejjel megyek ki a WC-re, nehogy meglássam akármék tükröt is. A függönyöket is úgy húzom el, hogy teljesen eltakarja az ablakot D:
2010. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
78%

Én remekül érzem magam a szobámban, pedig régi ház 120 éves és a családom generációk óta itt él. Így természetesen volt tragédia a lakásban, ráadásul a fölöttünk lévő lakásban halt meg egy férfi. Nagyban segített a föld lesózása a beköltözésünk előtt. A só ugye megtísztította a szobát a rossz energiáktól ennek köszönhetően remekül érzem magam. Nem egy drága művelet de nekünk bevált. Több napig lenn kell hagyni a sót a szoba talaján ahogy említetted pl tatarozáskor.

Sok szerencsét!

2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van feng shui könyvem és a tükrökről olyat olvastam hogy nem szabad az ággyal szembe tenni, de hálószobába sehogysem ajánlott. Valami rossz csít vagy mit jobban szétszórja a hálószobában.

Vagy szellem van a szobádban. Valószínűleg nekem is van, de én nem félek tőle.(= Kérdezd meg tőle. Mondd neki hogy adjon jelet.xD Énis csináltam anyummal. És koppantott a falon.=| durwa..

2010. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!