Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Kellemetlenül érzem magam a...

Kellemetlenül érzem magam a házunkban, holott semmi indokom nincs rá. Segítenél?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nem tudom miért de nem érzem jól magam otthon. Nem bántanak a szüleim,nagyon odafigyelnek rám (néha túlságosan is),beszélgetünk,szóval ez nem lehet az ok hogy miért nem szeretek otthon lenni. Bárhol vagyok,szeretem a sötétséget,akár a temetőben is elsétálgatok éjjel,otthon viszont parázok ha ki kell menni az udvarra este. Nem bírom se az ablakokat,se a tükröket (egy nagy tükröm van,azt is félre szoktam tenni és csak akkor szedem elő ha kell valamire,a kozmetikai tükrömet pedig mindig lefordítom ha nem használom). Van saját szobám,úgy alakítom ahogy akarom,valahogy mégsem az igazi,ráadásul rosszul alszom,de ez is csak otthon van,bárhova megyek úgy alszom mint a bunda.


Javasolnál valamit hogy mit tegyek?


2010. jún. 15. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Elképzelhető, hogy vízér van az ágyad alatt,
2010. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rendezd át a szobádat
2010. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de szerintem csak ilyen megszokás féleség... szerencsére évközben kolis vagyok, de most itt a nyár :S nem fogok tudni rendesen aludni 3 hónapig :S
2010. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű a vízér, vagy a barátságos szellem a szobádban. Egy szellem akármennyire lehet barátságos, akkor is kellemetlen érzést fog nyújtani pl. alváskor. Én is javaslom a szoba átrendezését, esetleg egy táltost is hívhatsz, hogy nézzen körül a vízerek, szellemek után.
2010. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és igen, a tükör... nagyon rossz hely, hogyha a hálószobádban van. Nekem is volt egy a régi szobámban és csak akkor tudtam este aludni, ha előtte letakartam egy nagy lepedővel. Nem tudom, mennyire hiszel ezekben, de egyesek szerint a tükrök egyfajta ajtók az emberi- és a szellemdimenziók között.
2010. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem is van egy nagy tükör a szobámban, ráadásul az ágyam felé néz, még rá is látok. Soha semmi problémám nem volt vele, vagy az alvással, noha hiszem hogy átjáró a világok közt. Csak akkor takarom le, ha szellemidézek, másik tükörrel. :)
2010. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad,mennyire régi a házatok,laktak-e benne mások előttetek?Mert ha igen,és abban az előző családban történt valami tragédia,vagy nagyon nehéz sorsú család lakott ott,akkor lehet,hogy azt érzed,amit ők"otthagytak"azokat a régi energiákat.Mondhatjuk úgy is,hogy "a ház emlékezete".

Clairvoyance más néven az a jelenség,mikor helyek,tárgyak "emlékeibe".Ez az egyik lehetőség.

Másik az,hogy radiesztéziai szempontból rossz helyen van a ház.Vízerek és egyéb sugárzások járják át.Ezeket a dolgokat nem mindenki képes érzékelni,tehát elképzelhető,hogy a szüleid nagyon jól érzik magukat a házban,te pedig nem.

Küldök neked egy linket,itt megtalálsz mindent a radiesztéziával kapcsolatban,ha érdekel.


[link]

2010. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettek!

Elég régi a házunk,és mikor megvettük eléggé lepusztult volt,de folyamatosan újítjuk. A "poén" az hogy az én szobám a ház legrégebbi pontja,és mindig ezzel van gond,lejön a vakolat,puklisodik a hajópadló,satöbbi.

Az hogy van-e vízér azt nem tudom,táltost tuti nem hívok mert nem szeretném hogy valami kókler átvágjon és megkopasszon.

Nemsokára kimeszeljük a házat,szóval akkor talán lesz lehetőségem átrendezni a szobámat.

2010. jún. 16. 13:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű,jól tippelek.A régi energiákkal lehet elsősorban a gond.Vízér például nem befolyásolja a padló,festés állapotát,az csak elronthatja a hangulatod,megbetegíthet,rossz közérzetet okozhat.Viszont ha az előzők sok rossz energiát hagytak maguk után,az lehet romboló hatásal a környezetre.

Azt javaslom,próbálj mindíg jó hangulatot teremteni a szobádban.Ha szomorú vagy vagy ideges,akkor azt inkább más helyiségben vészeld át.Sose legyen a szobádban veszekedés és semmi negatív esemény lehetőleg.A gregorián dallamok,és bizonyos klasszikus zenék is,tisztítják a teret.De jó más stílusú zene is,lényeg,hogy kellemes és megnyugtató legyen.Egy idő után majd áthangolódik a szobád ezekre a pozitív energiákra,amiket így teremtesz és jól fogod benne érezni magad.

Megtanulhatsz ingázni,nem nehéz dolog.És az inga segítségével megkeresheted magad is a lakásban azokat a területeket,ahol káros sugárzás húzódik.Azokra a helyekre ne tegyél ágyat,fotelt,számítógépet,azért,hogy ne kelljen a sugárzásban sok időt töltened.

Próbálkozhatsz a Feng-shuival is.Ez önmagában nem tünteti el a régi energiákat és együtt kell alkalmazni a radiesztéziai módszerekkel,de harmóniát visz a környezetedbe, és ez is sokat segít.

2010. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos tippet!:)
2010. jún. 16. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!