Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Az elektromos gitárra mond-e...

Az elektromos gitárra mond-e valamit a feng-shui?

Figyelt kérdés
Nekem jelenleg egy Ibanez GRX40-esem van (még az indonéz), kiblokkolt tremolóval, magyar gyátmányú humbuckerrel a hidnál, jópár matricával a testen. GHS Boomers 10-52-est használok D és drop C hangolásokban. Elsősorban prog. metált játszom, de majdnem minden zenét meghallgatok. Egy E-Mu Tracker pre hangártyát használok gyakorlásra, mert annyiba került, mint egy normálisabb kombó, csak a VST-k jobban szólnak, mint némelyik multieffekt.
2011. ápr. 12. 20:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen a feng-shui alapján azonnal fogd meg, és törd darabokra.
2011. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Vagy tudod mit, add nekem, én majd elpusztítom. :)
2011. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nekem meg játszhatsz metál zenét, köszi.
2011. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Ez eléggé hülye kérdés már meg ne haragudj. Ha a feng-shui azt mondja, hogy nem jó akkor eladod? Ha szeretsz rajta játszani, akkor tojd már le... A gityó és a hangkarid paramétereinek meg nincs köze a kérdéshez. Eleve ott kezdődik, hogy maga a metálzene nem egészséges az ilyen okostojások szerint, bár engem nem érdekel, én is death metalt hallgatok.
2011. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A feng-shui nem mond semmit de a szomszed mar szolt,hogy hangos vagy.:D
2011. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Tom Benko ***** válasza:
Azt mondja, hogy kizárólag metalt játszhatsz. Vagy valami mást mond, de lényegében bármit is mond, az irreleváns. Ha helyettesíted a "feng-shui"-t "Breki, a béka"-val vagy bármi mással, akkor sem fogsz lényeges eltérést találni a mondandó tartalmát tekintve.
2011. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Milyen a kedvenc bandáid?
2011. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A feng shui szerint, ha egy Ibanez GRX40-es gitárod van (még az indonéz), és ráadásul kiblokkolt tremoló és magyar gyártású hamburger is jár hozzá, akkor mázlid van. Tedd ki a nyúl évének 120. napján a nyugati ablakba pontosan sötétedéskor. Várj egy fél órát, és ha még nem vitték el, tényleg mázlid van. :)
2011. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
add nekem a hangkártyádat, meg dobd meg monítor hangfalakkal. ezt mondja a feng sui.
2011. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!