Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Észrevettétek, hogy pozitív...

Észrevettétek, hogy pozitív energiák keletkeznek a lakásban, miután bevittetek 1-2 Buddha szobrot?

Figyelt kérdés
Már azoktól kérdem, akik vásároltak
júl. 13. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Különben én mást tapasztaltam a Buddha szobrokkal, véletlenül pont olyan helyre tettem, ahova épp kellett volna, rá pár hónapra olvastam utána, akkor jöttem rá, hogy jó helyre tettem, bejárati ajtóval szembe az egyiket. Utána csomó reklám jött ilyen réz es üvegasztalokkal, amiket megvettem és ratettem őket, de utólag kiderült, hogy “megsértődnek” a földön, tehát jól tettem.

Amiután megjelentek kezdett megjelenni a lakásomba a rend, harmónia, minden magától szépült, csomó jó ötletem jött, hogy milyen bútorokat vegyek, mi illene hova és hirtelen a lakás egy szép bársonybútorokkal teli, szellős, tiszta lakássá vált, minden régi koszortírozva.

Pedig addig 11 évig törtem a fejem hogy mit tegyek vegyek a lakásba hogy otthonos szep legyen de sehogy nem sikerült, egyreszt a lakás beosztása is nagy baj, mert pl előszoba hosszú sötét és keskeny, stb . Láttam, hogy dizájner se tudna segíteni. Végül pl az előszobába orientalis szőnyegek, hangulatvilágítás, állólámpa, tükör es rézállvány, bársonypad jelentette a megoldást.

Azóta nagyon szép lett a lakás, minden harmonikus es en is kiküszöböltem a toxikus kapcsolatom, sikerült pontot tegyek lassan féléve, nyugodt oázis lett az otthonom és nem utolsósorban szép!

júl. 14. 18:33
 12/14 A kérdező kommentje:

Addig olyan volt a lakás, hogy bármi szépet vettem bele, lehetett drága is, nem látszott, elveszett, mint egy fekete lyuk, elnyelődött. Es most átbillent a lakás pozitívba.

Minden a helyére került.

Aztan lattam, hogy véletlen az egesz ház a feng shui színei szerint van berendezve , es a beosztása is megfelel ennek.

Azt hiszem a Buddhák sugallták, anyam szerint.

Azert kerdeztem a debil fejeteket, de latom nem tapasztaltatok hasonlót

júl. 14. 18:37
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy töröltetsz válaszokat, még baromság, amit írsz 😂
júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem minden Buddha szobor hatásos. Sajnos sok a hamisítvány, amit nem a megfelelő technológiával készítenek.

Az igazi szobor csontból, fémből, vagy (drága)kőből készül. A lakásban az előírás szerint elhelyezett, megfelelő frekvenciákat kibocsájtó szoborral/szobrokkal valóban el lehet érni pozitív hatást azokon a területen, ahova elhelyezted.

júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!