Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha halottat...

Mit jelent, ha halottat láttam álmomban?

Figyelt kérdés
olyan érdekes álmom volt.régen is álmodtam már halottról,de most annyira élethű volt.álmomban: vezettem hazafele ,majd nagyon dugó volt a városban,és láttam,hogy egy lány fekszik az ut szélén egy bikiniben(mentő-rendőr ott volt),és teljesen ki volt tekeredve.és emlékszem hogy álmomban azon gondolkoztam hogy miért kellett meghalnia?teljesen feldulta az álombeli napjaimat..
2010. júl. 8. 23:08
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok profi álomfejtő de, csak tippelek de jelenthet valami veszteséget vagy tragédiát. Bikiniből azt szűrném le talán hogy elég meleg lehetett szóval talán egy nyári napon. Kitekeredést passzolom :/

De az igazat megvallva egy álmot igazán jól csak az álmodó tudja megfejteni..Gondolkozz rajta, emlékezz hátha volt valami élményed ezzel kapcsolatosan, még ha szimbolikusan is..vagy láttad-e valahol.

2010. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!