Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy emberektől, akiket csak én ismerek ők nem, álmomban imformációt kapok?

Figyelt kérdés
Többször történt már velem,hogy kedvenc énekesemtől üzenetet kaptam.Pl.azt álmodtam hogy mondta nekem hogy jön ide országunkba,és mikor felkeltem gyorsan utána néztem,és tényleg igaz volt hogy jön ide fellépni.Egyszer pedig félálomban énekelt nekem magyarul(persze nem tud magyarul)és gyorsan le is jegyeztem(dalszövegeket is írok).Tudom hogy van olyan hogy tudat alatt tudunk egymásnak üzenni,mert tanultam agykontrollban,de ő nem is ismer engem.Akkor mi lehet ez?(hozzáértők írjanak)
2011. szept. 4. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Kollektív tudat.Ez akkor is működik, ha ő nem ismer. A lelkünk, tudatunk érintkezik másik dimenzióval és ott nem számít az idő, a távolság, a nyelvi különbözőségek...
2011. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!