Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek energiavá...

Szerintetek léteznek energiavámpírok? Ha igen találkoztatok már velük? Hogy védekeztek TI ellenük? Mit lehet tenni ha mondjuk te vagy az energiavámpír?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak fárasztó emberek léteznek :D egy taslival jól lelehet őket állítani én így védekezek :P
2010. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy léteznek, ez nem elvont, vagy teoretikus dolog.


Ha én fárasztom magam azzal, hogy válaszolok egy ilyen kérdésre, akkor én energiát veszítek. Ha neked ez jó érzést okoz, és energiát merítesz abból, hogy az én figyelmem rád/kérdésedre irányul, akkor te energia-vámpír vagy.


Úgy lehet védekezni, hogy nem válaszolok, csak annyi figyelmet és csak akkor fordítok erre, ha nekem is jól esik. (Vagyis vagy nem hiányzik ez az energia, vagy más módon visszanyerem.)


Ha te vagy a vámpír, és már nem akarsz az lenni, akkor megkeresheted azokat a forrásokat, amikkel helyettesítheted a mások figyelmétől való függőségedet. (A természet tele van energiával, sok alkotó-teremtő tevékenységből is lehet energiát nyerni.)


A vámpír nem rosszindulatból lesz azzá, hanem ezt a viselkedés-formát tanulja el a családjától. Például, ahol sok a kiabálás, veszekedés, mert mindenki a másik figyelmére pályázik, nem tud ellenni egy percig sem magában, ott lehet gyanakodni, hogy ebben az értelemben vámpír-család. :)

2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kérdést én is fel akartam tenni pár napja. Szerintem ez létező dolog. Vannak emberek akikkel találkozok és elkezdek vissza húzódni a karjaimat és a lábamat keresztbe rakom stb. Vannak olyanon akikhez meg én megyek oda, mert jó érzés a társaságukban lenni, felszabadul az ember. Aurával és a bennünk áramló energiával függ össze a dolog.
2010. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy védekezek ellenük, hogy tudok nekik nemet mondani :) Vagy azt hogy most nem érek rá. A gáz embereket jobb kerülni.


Ha én lennék energiavámpír, akkor természetesen mindenkinek leszívnám az energiáját. Ez miért is kérdés? :)

2010. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
előbb tisztulj meg a napi herkaadagodtól, vagy más hallucinogén anyagtól, és csak azután kérdezz.
2010. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem kérni, hogy csak normálisak írjanak:D
2010. jún. 24. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
léteznek. van aki tudatosan, van aki anélkül csinálja, hogy tudna róla. Keresztbe tett kar, láb véd ellene. És kerülni kell a társaságukat, ha tudjuk kik azok...
2010. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
léteznek. megoldás: OD köpeny
2010. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez elég jónak hangzik!


"Hogyan védekezz?


1. Minél kevesebb időt tölts egy ilyen emberrel. Ha menet közben veszed észre, mi történik, zárd le a beszélgetést. Nyugodtan mond, hogy menned kell - majd úgy tesz, mintha nem értené, de te csak hagyd ott nyugodtan.


2. Maradj nyugodt, és érzelmileg tartsd távol magad, ha energiavámpírral beszélsz. Ne vedd magadra semmilyen megjegyzését, ne hagyd, hogy hatással legyen rád.


3. Légy önző. Ne hagyd, hogy felfaljon a negatív energia, gondolj magadra: most dolgoznom/edzenem/pihennem kell. És foglalkozz azzal, ami neked jó.


4. Ne vedd át a problémáit. Megtanultuk, hogy empatikusnak kell lennünk, de ez nem minden esetben igaz. Úgysem tudsz rajta segíteni, mert csak panaszkodni akar, nem megoldani a gondokat, úgyhogy hagyd rá. Bele se gondolj, már azzal is elvész egy csomó energiád.


5. Ne nézz a szemébe. Sokkal hatékonyabban szívja el az energiád, ha rádkapcsolódhat. Ha kerülöd a szemkontaktust, nem tud annyira hatással lenni rád.


Védd a személyes tered, a gondolataid, az élet-energiád! Vedd körül magad pozitív emberekkel, akiknek ugyan vannak néha gondjaik, de egészen máshogy közelítenek hozzá. Nem az a baj, hogy egy barát a válladon sírja ki magát, hanem az, ha ezt hetente többször teszi. Hagyd őket, nem tartozol nekik semmivel, főleg nem az energiáddal."

2013. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!