Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet találkozni ezoteriku...

Hol lehet találkozni ezoterikus beállítottságú 20 év körüliekkel? :D

Figyelt kérdés

Szeretnénk találni hozzánk hasonló 20 év körüli fiatalokat,akik szeretnek filozofálgatni mindenféléről,hátha létezik még hasonló világnézetű ember,mint mi.Nemrég kiderült,hogy indigók vagyunk,és gondolkoztam rajta,hátha van ilyen "indigó"klub,vagy társaság,akik mondjuk nem fórumokon,hanem személyesen járnak össze beszélgetni, mert a virtuális csodavilágból kezd elegem lenni..

Hallottatok már ilyesmiről?

Budapesten lakunk egyébként..

Köszönöm előre is!


2010. jún. 23. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:

egy 20 év körüli pár vagytok?


gratulálok...

2010. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
en is indigo vagyok :) csak sajna nem tudunk talizni mert kulfoldon elek.de levelezni szivesen leveleznek.
2010. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hello!

én azt hiszem ezoterikus beállítottságú vagyok, de azt nem tudom, h indigo vagy vmi más.

2010. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen beállítottságú vagyok, de hogy indigó-e, azt nem tudom, bár a jellemzés nagyrészt igaz rám... 19/L
2010. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nagyon elkeserít, hogy indigók évtizedek óta születnek, és azonfelül, hogy jobban érdeklődnek a fizikai világon túl lévő dolgok iránt, semmi lényegi elénye nincs.


Az ilyen keresgélésekből nem sok jó szokott lenni, mert találkozik két csoport, amik holtbiztosak a saját álláspontjukban, és legkevésbé baráti lesz a hangulat. Akikkel találkoznotok kell, azokkal úgy is fogtok. Nem kell keresni, elég nyitottnak lenni.

2010. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előnye akart lenni az a szó...
2010. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

légyszives,ne fikázzatok,szeretnék a barátomnak barátnőt találni,de sehol nem találtunk még olyan lányt,akinek az érdeklődése legalább csak hasonló lenne.. :(

Nagyon rossz nézni őt,amilyen szeretethiánya van,fogalmam sincs,hogy hogyan lehetne legalább hasonló barátokat keresni,mint mi vagyunk.A mi-t azt úgy értem,hogy mi vagyunk egy 24 éves pár,és ő meg a 20 éves barátunk,és ez jutott eszembe,hogy hátha létezik valamilyen klub,vagy egy teaház,kocsma,bármi,ahol szeretnek az életről,és a halál utáni életről beszélgetni,filózni,mert mi ezt tesszük nap mint nap,és szeretünk új dolgokra ráébredni az élettel kapcsolatosan..amolyan magányos életkutatók vagyunk..én teljesen el vagyok keseredve,hogy egy ilyen értékes ember nem talál magához legalább hasonló érdeklődésű lányt,csak pacuhaszájú lopós sötét "lány"-okat,mert sajna azok tapadnak rá.. :SSS

valami tippre gondoltam,hogy hová járjunk,mert ha egész nap otthon ülünk,nem fog bekopogtatni egy ezólány sem az ajtón,hogy meg akarjon ismerkedni vele..Ez okból kérnék segítséget,ha valaki tud..

köszi..

az eddigi értelmes válaszadóknak is..

2010. jún. 24. 10:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Gondolom nagyon elkeserít, hogy indigók évtizedek óta születnek, és azonfelül, hogy jobban érdeklődnek a fizikai világon túl lévő dolgok iránt, semmi lényegi elénye nincs. "


Nekünk pont ennyi kell!Ez elég nagy előny szerintem egy ismerkedés kezdetéhez,hogy az érdeklődési körünk megfelelő legyen.(bár szerintem az indigóság nem biztos,hogy csak kizárólag ezt jelenti,de ha így gondolod,hát legyen..)

2010. jún. 24. 10:20
 9/10 A kérdező kommentje:

AMÚGY MIÉRT KESERÍTENE EL??????? :O

(amúgy én úgy hallottam,kb 1975-77 körül kezdődött a leszületésük.)

2010. jún. 24. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:

sziasztok engem is érdekelnek az ilyen dolgok de még nem nagyon beszélgettem róla másokkal.

19f

2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!