Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez? Már teljesen...

Miért van ez? Már teljesen megbolondultam? (:

Figyelt kérdés

Ülök a szobámban, játszok a gépen, vagy olvasok.

Ha nincs itthon senki akkor - de csak akkor - néha úgy hallom, mintha valaki hívna (Mondaná a nevem)...


Félreértés ne essék, nem vagyok Skizofrén. :D Csak a nevemet szoktam így hallani. Pl. az előbb is, (egyedül vagyok most is) :) kb. 5 perce.

Nem vagyok túl ijedős, tehát nem hiszem hogy arról lehet szó hogy félnék egyedül...


Mi lehet ez?


2010. jún. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
néha én is szoktam,ha egyedül vagyok,de ez suerintem szellem lesz aki itt ragadt a házadban :/
2010. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia

Én nem vagyok egyedül,a nagypapám itthon van de alszik.én nem a nevemet hallom hanem mintha mászkálna vki vagy itt lenne a szobában vki, közben meg nemxdamúgy én is szellemre tippelnék...

2010. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a szó szoros értelmében hallom a hangokat... (a nevemet)

Hanem " fejemben hallom"... Nem tudom mennyire érthető...

Nehéz így elmagyarázni... x)

2010. jún. 21. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A fejedben te vagy az isten. Döntsd el, mi legyen. Bántódásod nem eshet, mert mint említettem, ott te vagy az isten. A legnyomasztóbb vízió is jó szándékú megérzésnek tekinthető, mert belül van, ahol minden és mindenki a barátod.
2010. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hallotam már egyszer-kétszer, sztem semmi komoly xD Max a kimerültség vagy hasonlók XD
2010. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg akarnak ölni
2010. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ilyet. Fent gépeztem az emeleten a szobámban, és mintha az öcsém kiabált volna fel hogy megjött. Tisztán hallottam. Lekiabáltam, de senki. Még akkor is azt hittem, hogy megjött, csak elbújt.:D Biztos a kimerültségtől volt.
2011. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!