Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha túl nagy a...

Mi van akkor, ha túl nagy a képzelőerőm?

Figyelt kérdés
Nekem igencsak nagy képzelőerőm van, és előfordult már olyan, hogy úgy éreztem, hogy az a személy, akitől tartok, vagy akár szeretem, a szobámban van... Pedig egy kitalált, nem létező "ember"... Diliházba juttathatom magam evvel? :S
2010. jún. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyha tudod, hogy csak képzeled, akkor biztos nem vagy bolond! Egyébként ki ez?
2010. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:

Dehogy kerülnél diliházba... Ma már egyébként sincsen ilyen, se kényszergyógykezelés... Neurológia, és pszichiátria van, ahol kezelik azokat akik kérik... de most nem ez a kényeg...


Gondolkoztál már az íráson??? Mármint, hogy leírd őket???

2010. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rákot kapsz és meghalsz
2010. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.: Én nagyon szeretem a Naruto animét(ami nem MESE, és olyan komit nem kérek, amiben az áll,"mer túl sok mesét nézel") úgy éreztem, h az egyik Akatsukis áll mögöttem... De éreztem már egyik b.nőmmel is(bár ő létező személy)...

2.: Hogy érted az, h leírni őt/őket? O.o Tudom hogy néz/néznek ki, és azt is h mit csinál/csinálnak... Áll mögöttem, és bambulja a monitort, mint én, csak amikor megrémülök, h úr isten ki van a hátam mögött, és hátranézek, nincs ott senki, és elmúlik az érzés... Egyébként ez akkor volt legelőször, amikor ezt a vidit néztem: http://www.youtube.com/watch?v=6_VmojhxfP8 23:40 körül(mivel éjjel kell az ilyet is nézni...)Am köcce a válaszokat... Most már megnyugodtam :)

2010. jún. 23. 09:41
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Lehet én nem fogalmaztam érthetően... Szóval bocsi... Az írást úgy értettem, nem mint rendőrségi jegyzőkönyv, hanem esetleg a novella, kisregény, esszé, glossza, esetleg blog formájában leírni az élményeidet, a tapasztalataidat, az éárzéseidet... Ki tudja, lehet ezen e téren is meg van benned a tehetség... És lehet igény is lenne rá... Ma már úgy is mindenki írhat... Sajnos azok is, akiknek nem kellene, és még is sikeresek... Lehet benned még a tehetség is meg van... Csak ki kell próbálni...
2010. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köcce a válaszokat... Egyébként ilyesmiket szoktam írogatni... Ha nyugalom van itthon, és semmi kedvem kockulni, akk előveszek egy üres füzetet, és elkezdek bele párbeszédeket írni... Meg ha kitalálok egy személyt akk leírom a tulajdonságait, meg hogy hogy néz ki stb... És ezt szerem csinálni... Hiába vok 14 éves, leszarom... Ezt szeretem és kész... Lehet hogy egyszer még könyvet is írok xD
2010. jún. 24. 15:48
 7/7 anonim válasza:
Persze. Jó érzés csak így írogatni. Én inkább ilyen adatokat szeretek írogatni excelben, mondjuk ilyen katonás játékokhoz. És akkor a járműveket, a fegyvereket, hogy melyik fegyverhez melyik lőszer való vagy akármit. Csak így céltalanul írogatni. Nincs ezzel semmi baj.
2010. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!