Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van, hogy valakinél...

Miért van, hogy valakinél működik a karma, valakinél meg nem?

Figyelt kérdés
Pl. Abortusz után vagyok kb. 5 éve. Nagyon megbántam, de ezt nem nektek kell most ide tárnom mit érzek és mennyire bánom. Csak azt tapasztalom, hogy azóta csak szívás az életem. De azt is tudom, hogy másnak is volt, de ők meg élnek, mint marci hevesen. Az én életem meg lassan tönkremegy. Mintha az én karmikus büntetésem gyorsabban utolért volna....Miért lehet ez?
2018. júl. 10. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Te fokozatosan kapod a rossz karmát, másnál egyszerre érkezik, ami rosszabb, mert hatalmas pofára esés.
2018. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, mert karma egyszerűen nem létezik. Aki szerint létezik az mutasson már valami tudományos bizonyítékot... na ugye. Az életed nem azért szívás, mert abortuszod volt, hanem mert rosszul menedzseled az életed... ami ilyen irracionális gondolkozás után nem is annyira meglepő.
2018. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező! Van akinek több, van akinek kevesebb időre van szüksége, hogy szembe tudjon nézni a döntései súlyával. A legtöbbeknek nem sikerül csak életük végén, vagy akkor sem.


A döntésedre már nincs ráhatásod, csak abban változtathatsz, hogy hogyan éled további életed. Ha már felfogtad a döntésed súlyát (amit egyébként sokan fel sem mernek vállalni, csak úsznak az árral és bólogatnak az orvosoknak vagy a szülőknek), akkor lehet, hogy egy ideig úgy érzed majd, hogy már nem lehetsz boldog például szolidaritásból, de ez a magzaton már nem fog segíteni. A karma nem büntet, te bünteted magad. Próbáld elkezdeni a gyász folyamatát, ahogy annak módja van!

2018. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Pont azt sikerült egy megfigyeléssel bizonyítanod, hogy semmiféle összefüggés nincs az ember abortusza és az azt követő életének minősége között.
2018. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
#4 Végre egy racionális ember.
2018. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
17:03_as vàlaszolò. Nagyon szèpen köszönöm amit ìrtàl.
2018. júl. 10. 18:11
 7/16 anonim válasza:
69%

Mindig arra gondolok majd visszakapja ha olyat csinál stb. De van aki soha nem kap vissza semmit.

Van amelyik bünöző börtönbe kerül van amelyik meg boldogabb mint valaha és soha nem kaoja vissza azt hogy átvert embereket.

2018. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne keverjük össze a postásbácsit a levéllel. A levelet bontjuk fel, a postást hazaküldjük.


A karma nem átok, nem sors, nem egy kívülről ránktestált kéretlen szar, hanem csak egy ok okozati viszonyra épülő következményrendszer.

Pl: leverem a vázát, összetörik. Ez is karma.

Lecsesznek érte, de akár meg is vehetem. Itt a karma válaszútja: hallgatni a pocskondiát vagy anyagilag helytállva, de kiegyenlíteni stb stb.

Van ráhatás, van szabad akarat, enélkül a felelősség értelmetlen lenne. A karma tényleg csak egy következményes ok-okozatiság.

2018. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem karmikus.
2018. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
79%
50 éve szívok , hogy ez karma vagy nem fingom sincs ! Ha meggebedek nem megy a pozitív gondolkodás ! Mert vonzom a bajt mint a mágnes ! Üdv : Attila...
2018. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!