Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha daganatos beteg lennél,...

Ha daganatos beteg lennél, hogyan, mivel, kivel gyógyíttatnád magad, hogyan tanulnád meg magad és kitől meggyógyítani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Orvossal.Esteleg felkeresmék gey megbízható,más betegek által is ajánlott természetgyógyászt. És elhitetném magamal,hogy megfogok gyógyulni. Igaz,hogy tapasztalatom szerint a gyógyulás legfeljebb 4-5 év életet jelent.

Családomban és isemrőseim körében szerzett tapasztalatok.

2010. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Alternatív gyógymód. Sok mindenkinek bevált már. A dokik nagyon nagy része csak az orvosi módszerekre hagyatkozik.
2010. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Még annyit tennék hozzá, hogy vannak kísérleti gyógyszerek, én ezeket is kipróbálnám, ha lehetne. Illetve ismerek olyan embert, aki agykontrollal gyógyult meg, talán azt is megtanulnám.
2010. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miből gyógyult meg agykontrollal?


Igen, ezeket az alternatív módszereket keresem. Ti, ismertek?

2010. jún. 16. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Végülis teljesen hihető, hogy egy természetgyógyász aki 1-2 évet tanulta a "szakmáját" az jobban fog érteni az emberi testhez mint egy szakorvos. Már csak azt nem értem akkor miért képzünk drága pénzen orvosokat, ha úgyse érnek semmit a természetgyógyászokkal szemben.
2010. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a méhében volt daganat, ami később elterjed, abból gyógyult ki agykontrollal. (szomszédom)
2010. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én az új germán medicinával kezdeném, sok jót hallottam róla mostanában + **


+ antioxidánsok szedése ezerrel



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent meg kell ilyen esetben próbálni, amit csak lehet, és nem szabad feladni.
2010. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én reiki kezelést kérnék, magam is ezzel a módszerrel segítettem sikeresen többek közt ilyen típusú betegség esetén.


[link]

2010. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BlackSword ***** válasza:
54%

A természetgyógyászat csak a tüneteket enyhíti, de egy olyan betegséggel, mint a rosszindulatú daganat, semmit sem képes kezdeni, mint a tünetenyhítés... Ha hatásos lenne akkor tényleg miért képzünk drága pénzen majd 10 évig valakit, hogy orcos legyen, ha egy OKJ-s kutuzsló is meg tudna gyógyítani??? Ott sem a természetgyógyászat "hatalmas vívmányai" (remélem mindeni érzi az iróniát), hanem a gyógyulásba vetett hit volt az erősebb...


Én mindenféleképpen követném az orvos utasításait, és nem szaladgálnék mindenféle csalóhoz... Mert az lehet, hogy eg-két betegnél sikeres volt, de semmilyen tudományos bizonyítási eljárás kritériumának nem felel meg... A staatisztika sem az ő sikereiket támasztja alá...

2010. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!