Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki elvesztünk tényleg...

Ha valaki elvesztünk tényleg hoz a sors "helyette" valaki mást aki tudja valamilyen szinten helyettesíteni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Édesanyám elvesztése(15 éves voltam) megismertem egy fiút, akivel nagyon jó barátok lettünk. Komolyan mondtom, hogy mintha Ő lenne a jobb kezem: igazgatja az utamat, segít ha baj van.


Később szerelmesek is lettünk, de visszautasítottam végül, azóta megbántam. Ez okkal történt vagy ennek így kellett lennie?


Saját tapasztalatokat is írjatok. Nemet és kort is lehetőleg.


2010. jún. 9. 22:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
ja és 16/L
2010. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden okkal történik a világban..szerintem ez logikus.

A sorsa minden embernek más,az élet egy tesztfeladat,rengeteg kisebb-nagyobb próbával.

Nem minden esetben hoz a sors mást,csak amikor az embernek szüksége van rá,akkor így történik,ha pedig anélkül is boldogul,akkor úgy..

24/L

2010. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam, hogy ha a családban meghal valaki, sok esetben születik is valaki a közeli időben. Tehát egy élet elmegy és jön helyette egy új.
2010. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is csak megerősíteni tudom, hogy a halált élet váltja.Persze ez természetesnek is mondható, ha jobban belegondolunk.így váltják egymást a generációk.Nálunk is kb 1-1 év telt el, a temetések és a születések között.Nem pótolják szeretteinket, de enyhítik a fájdalmat és új feladatok elé állítanak minket a babák.Nagy öröm számomra, amikor egy-egy mozdulatukkal,arckifejezésükkel, az elvesztett családtagokra emlékeztetnek a gyerekek. 45 férfi.
2010. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagyon beteg, és nagyon benne van a pakliban hogy elveszitem. Felöről a gondolat és a megkattanás szélén állok.Tényleg én is csak a sorsban bizom, remélem lesz elég eröm, vagy megyek én is utánna. Nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Ha megvan irva a sorsunk és nincsennek véletlenek, akkor az öngyilkosság is bele van kalkulálva az élet forgatókönyvébe?
2010. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!