Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Csak kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Épp egy utazás, nyaralás vagy valamilyen fontos esemény előtt vagytok. Beállít hozzád egy személy (apa, anya, barát, barátnő, gyerek, egy idegen...bárki) és azt állítja rossz előérzete van az eseménnyel kapcsolatban / rosszat álmodott róla és kérlel titeket, hogy ne menjetek el, mert biztos történni fog valami baj. Ő ezt teljes hittel és meggyőződéssel állítja.


Mit tennétek ilyen helyzetben? Legyintenétek és azt mondanátok, hogy a baj csak másvalakivel történhet meg?

Esetleg elgondolkoztok a dolgon és, ha lehet, elhalasztjátok az utazást?


2010. jún. 5. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk kocsival mennénk, akkor nem hagynék fel az utazással, csak ezerszer jobban figyelnék minden egyes bokorra, kocsira stb... Ha repülővel, akkor lehet, hogy átgondolnám, hogy elmenjünk-e. Tudom statisztikák szerint stb, de a gépet mégsem én vezetem.... Nekem nem olyan megnyugtató érzés, ha nem irányíthatom az eseményeket.
2010. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszek a megerzesekben.
2010. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!