Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Csak kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Épp egy utazás, nyaralás vagy valamilyen fontos esemény előtt vagytok. Beállít hozzád egy személy (apa, anya, barát, barátnő, gyerek, egy idegen...bárki) és azt állítja rossz előérzete van az eseménnyel kapcsolatban / rosszat álmodott róla és kérlel titeket, hogy ne menjetek el, mert biztos történni fog valami baj. Ő ezt teljes hittel és meggyőződéssel állítja.


Mit tennétek ilyen helyzetben? Legyintenétek és azt mondanátok, hogy a baj csak másvalakivel történhet meg?

Esetleg elgondolkoztok a dolgon és, ha lehet, elhalasztjátok az utazást?


2010. jún. 5. 17:05
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hát attól függ milyen személy...:) ha valaki olyan aki közel áll hozám, vagy egy vadidegen azért van külömbség..

ha egy közeli személy akkor nem megyek el a nyaralásra..:)

2010. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszek az álmokban és a jóslásokban. Akkor sem,ha én álmodom azokat! Ha mindig arra hallgattam volna,amit én vagy a családom álmodott, a lakásból sem mozdultam vola ki soha.

Azért,mert ma egyre divatosabb az álmokban meg az ilyesmikben hinni,nem kell a józan eszünket elveszíteni! Gondold végig a döntéseid lehetséges kockázatát,de ne az álmok miatt,és azután cselekedj.

2010. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek az előttem szólóval:

ha olyan személy mondja ezt, aki közel áll hozzám, akkor gondolkodás nélkül itthon maradok.

Ha másvalaki, akkor elgondolkodok rajta, de szerintem mennék.

2010. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok! Egy bizonyos szintig hiszek a természetfelettiben, a "minden okkal történik"-elméletben, de én hasonló esetben elmennék. Biztos paráznék egy kicsit, de nem tántoríthatnának el célomtól.

Lehet, hogy ezért fáznék rá :)

2010. jún. 5. 17:20
 5/12 anonim válasza:

Ilyesmi velünk többször előfordult.

Feleségem majdnem erőszakkal kellett vinni. Halálos veszélyt érzett, azt mondta, ha elmegyünk, megfogunk halni.

A veszélyérzete megmaradt, de már tud uralkodni rajta.

Ilyesmire nem szabad adni.

Az óvatosság viszont nem árt meg.

71/F

2010. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Gyermekem ausztriai sielése előtt megjelent egy álma, a két nagyapja, és elköszöntek tőle. Jelzés értékű volt! Nem is ment el a lányom, Ottlétük idején, persze nem mentek el, pont egy lavina zudult arra a területre. Nem semmi!
2010. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Pár évvel ezelőtt olvastam róla, hogy egy kisfiút nagyon nehezen lehetett felvinni a repülőre. Nagyon félt, habár már többször utaztak a szüleivel. Sírdogált, és nem akart felszállni, de hát menni kellett....Lezuhant a repülőgépük, rajtaveszett mindenki....:((

Az előzetes álmokban nemigen hiszek, bár lehetnek extra szenzorú emberek. (pl. a kutyák , macskák napokkal a földrengés előtt megérzik a bajt. De mondjuk az természeti jellegű). Hát nagy talány ez.... Ha nagyon közeli az az ember, aki félt, lehet hogy inkább hallgatok rá....

2010. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyet intuíciónak nevezik.

Ha többet szeretnél róla megtudni, akkor van egy tanítás, ami részletesen leírja az élet "megválaszolatlan" kérdéseire a tényeket. Nagyon mély irodalom, korrekt figyelmet igényel.


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége


üdv

25/F

2010. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Párizsba utazott a lányom. Az oda úton semmit nem éreztem, viszont visszafelé igen. Igazam lett. A gép viharba és légörvénybe keveredett, megéreztem hajszál pontosan mikor. Sőt még a lányomat is láttam magam előtt,mennyire félt. Azt mondta amikor hazaért. - Ott fent semmik vagyunk!
2010. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég jók a megérzéseim. Ha valaki (barát, vagy idegen mindegy) azt mondja, hogy ne menjek de nekem nincs rossz megérzésem, akkor elmegyek. Viszont ha valami nyomaszt, érzem, hogy baj lesz akkor inkább lemondom. Nincsenek véletlenek.
2010. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!