Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a 21 gramm?

Mi az a 21 gramm?

Figyelt kérdés
Tényleg a lelkünk súlya lenne?
2010. jún. 4. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Állítólag kutyáknál nem lehet mérni, ami engem elszomorít.


Semmi kedvem nem lenne árva lélekként nélkülük kavarni valahol a nagy büdös semmiben.

2010. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak egy átlagos lélek súlya,mert valakinek 16-17gramm körüli,van akinek 24-25gramm is lehet:)
2010. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a halál után mindenki 21 grammal könnyeb...és mai napig vitatkoznak ezen, hogy mi lehet, hiszen teljesen mindegy, hogy egy csecsemőről vagy egy mázsás emberről beszélünk, akkor is ugyan úgy 21 grammal kevesebb...szóval ez nagyon érdekes téma szerintem:)

Vannak, akik azt mondják, hogy a tüdőben maradt levegő...de hát a tüdőnk térfogata sem ugyan akkora...arról nem is beszélve, hogy a levegő nem nyom szerintem sehol 21 grammot:D

Meg hát nem hiszem, hogy mindenki tüdejében ugyanannyi levegő maradna...

Én hiszek benne, hogy valóban a lelkünk^^

2010. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Igen, a kutyás kísérletről én is hallottam. Nehezen hihető számomra, hogy épp a kutyáknak ne lenne lelkük!!???
2010. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Én pedig úgy gondolom ha lélek van is akkor sem mérhető hiszen pont ez a lényeg fizikai test és éteri szellemi asztrál test(kinek hogy tetszik) utóbbiakat nem lehet lemérni.eezek a fizikaitól teljesen külön vannak nincs mérhető súlyuk.De ez mind csak feltételezés persze :)
2010. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsi lennék, hogy ezt hogy mérték le? Honnan tudták, hogy most kell egy embert megmérni, mert 1 perc múlva meg fog halni. Aztán egy perc múlva meg megmérték halottan? Ha meg nem így csinálták, akkor meg nem is hiteles. Ha meg nem közvetlenül a halála előtt mérték meg akkor, honnan tudták, hogy pontosan mennyi volt a súlya mielőtt meghalt?21 grammot...sőt még többet is ingadoztaht az ember súlya egy napon belül is. Honnan tudják, hogy ehhez a súlyhoz képest 21 grammal kevesebb??
2010. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én a lelkük súlyánask tudod,de nekem tutkió hogy több!
2010. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Utolsóelőttinél a pont :D
2010. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy volt egy orvos, aki a betegeit ágyastól pontos mérlegre tette, és haláluk pillanatáig figyelte...ezt valahol hallottam vagy olvastam, de nem találom sehol sem, hogy valójában ki lehetett, nem tudja valaki esetleg?
2010. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Dr. Duncan Macdougall, a 20. század elején kísérletezgetett.
2010. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!