Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vár ránk...

Szerintetek mi vár ránk halálunk után?

Figyelt kérdés
Ki miben hisz? (esetleg indokokat is írhattok)
2010. máj. 31. 18:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
Hm.. most elgondolkodtam a kérdésen. Személy szerint nem hiszem, hogy van mennyország, meg ilyesmi, viszont biztos vagyok benne, hogy új életet fogunk birtokolni, de közel sem biztos, hogy az emberi élet lesz az, vagy egyáltalán ezen a bolygón fogunk-e megszületni. Ki tudja. Természetesen az is benne van, hogy utána csak a nagy semmi lesz, de ez miatt nem kell aggódnunk, mert akkor már tudatunknál sem leszünk.
2010. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem tervezem h öngyilkos leszek:D:D ha élek mondjuk 70 évet az elég kevés akár h nézzük...:D 19:45 voltam
2010. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én attól félek nagyon,hogy a testem meghal,nem mozdulok,nemtudom kinyitni a szemem,nem lélegzem nem beszélek,áll a szivem (mintha meghallnék) de a lelkem megmarad és egy nagy sötétségben maradok egyedül a gondolataimmal...bezárva egy kopórsóba mert ugye elv meghalltam de csak a testem. Mert olvastam olyat is h van amikor az agy a máj ilyenek müködnek.
2010. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Jaj, utolsó, remélem nincs ilyen! Ne ijeszgess! :)
2010. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az örök életben hiszek. Szerintetek mikor kezdődik az örök élet? Talán a halálunkkor? Akkor nem lenne örök. Talán az általános feltámadástól? Akkor sem lenne örök. Az örök élet csak akkor örök, ha nincs sem kezdete, sem vége. Tehát én ilyen örök életben hiszek. A lélek örökké él. Nem születik, nem hal meg, öröktől fogva él, és örökké. Amit halálnak hívunk, az csak a test halála, a lélek új testet keres, új testben új kaland, és így tovább.

Ezekben is erről van szó:


[link]

2010. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

újjászületás.

Az élet tanulás. meg kell tanulnod tistelni az embereket,őszintének lenni stb...és ha ez megvan eljutsz a paradicsomba.

2010. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtok, írtatok.... lám, nagyon is gondolkozik az ember az ilyesmin....
2010. máj. 31. 22:37
 18/18 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, h 3 szerettem halálát néztem végig, mindhárman elhunyt szüleikkel beszéltek az utolsó pillanatokban.


Amikor anyukám halt meg, imádkoztam, és szinte hallottam a fejemben, h semmi baj kincsem, itt már minden szép.


Utána párszor tapasztaltam fura dolgokat, amiket csak anyuval lehet megmagyarázni...


Gyerek voltam, mikor mamám meghalt, egyszer részt ettem szellemidézésen, mamát akartuk megidézni, ez fél évvel a halála után volt, és azt a választ kaptuk, h nem jöhet, mert a hosszú betegség után pihennie kell. Akikkel voltam, nem tudták a történetet, h 12 év betegség után hagyott itt minket.


A másik történetet már leírtam itt egyszer, volt mama kómában is, újra is kellett éleszteni, és utána fura dolgokat mesélt, egy fehér helyről, ahol nagyon szép volt, meleg volt, és mindenkit ismert, nagy szeretet érzett.

2010. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!