Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért esik az eso a kozelemben?

Miért esik az eso a kozelemben?

Figyelt kérdés
Fel eve akarhova megyek, teljesen mindegy, mit jelez elore az idojarasjelentes, folyton esik a kozelemben. Szeretem az esot, de neha azert jo lenne kimozdulni, az eso miatt nem tudok. Eltervezem, hogy turazunk, vagy csavargunk, de sosem jon ossze az eso vegett. Valaki tudja, mit jelenthet ez? Probaltam utana nezni a neten, de nem talaltam semmit.

2017. jún. 29. 07:49
1 2
 11/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
azt hogy Istent kell kovetned tetteidben es gondolataidban is
2017. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jeeezusom... Ki mondott ilyet? Egyszeru kerdes volt, nem tudom miert gondolod azt, hogy en ajnarozasra vagyom... Amugy olvasd vissza nyugodtan, amiket irtam. Talan abbol megerted, hogy mi is volt valojaban a kerdes.
2017. jún. 30. 12:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehetséges magyarázatok:

- Egyszerűen sokat esik amerre élsz

- Statisztikai hiba vagy

- Te vagy az Esőisten és a felhők egyszerűen csak szeretnek a közeledben lenni és megöntözni Téged.


Viszont ez utóbbi csak akkor igaz ha úgy gondolsz az esőre mint egy esőisten. Erről szerencsére írott dokumentum is van, íme egy részlet:


Rob McKenna a noteszében 231 esőtípust különböztetett meg és egyiket sem kedvelte. Ismét visszaváltott, a teherautó megugrott. A motor azon a nyugodt hangon mormogott, ami miatt az összes dán termosztatikus radiátorkontrolt ezzel a teherautóval szálltották. Amióta elhagyta Dániát az előző délután, már keresztülment a 33-as (könnyen, permetezve szemerkélő eső, amitől az utak csúszósak lesznek), a 39-es (hevesen csöpögő), a 47-estől az 51-esig, (a könnyen, függőlegesen szitálón keresztül az élesen csapódó jelentéktelenen át a mérsékelten, üdtően szemerkélőig), a 87-es és 88-as (két pompásan megkülönböztethető változata a meredeken lezúduló felhőszakadásnak), a 100-as (felhőszakadás utáni hideg szélvihar), az összes tengeri viharféleség 192 és 213 között egyszerre, a 123-, 124-, 126- és 127-es (enyhe és középfokú hideg szélroham monoton és szinkópált dobogással a kocsitetőn), a 11-es (virgonc cseppecskék) típusokon, és most, amit a legkevésbé sem kedvelt: a 17-es. A 17-es típusú eső egy piszkos zuhatag volt és annyira sűrűn ömlött a szélvédőre, hogy teljesen mindegy volt, hogy megy-e az ablaktörlő vagy sem. McKenna ellenőrizte az elméletét, gyorsan leállította az ablaktörlőt, de kiderült, hogy a látási viszonyok így lényegesen rosszabbak. De akkor sem javultak meg, amikor újra elindította. Tulajdonképpen az egyik ablaktörlőgumi elkezdett kicsúszni.

2017. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azoknak az embereknek, akik probaltak segiteni nagyon koszonom. A tobbieket pedig nem ertem... Ha ennyire nem is erdekli oket ez a temakor, akkor minek keresik fel, vagy egyaltalan minek kattintanak ra a kerdesre? Eleg szanalmas, hogy ezzel toltik az idejuket. Nem az, ha megprobalnak segiteni az embernek, hanem az, mikor sertegetik a masikat. En sosem tudtam igy viselkedni meg akkor sem, ha nem ertettem valakivel egyet. Elfogadtam az allaspontjat. Sok ember van, akik maskepp latnak dolgokat, ez nem ertem miert ekkora problema? Mar nem a kozepkorban elunk. Remenykedtem, hogy azert valtozott valamicsket a Vilag. Sajnalom, hogy az emberek odaig jutottak, hogy abban lelik oromuket, ha masokat banthatnak. Engem azert zavar, mert ilyenkor radobbenek, hogy mennyi gonosz ember van. Mar banom, hogy feltettem ezt a kerdest. Nem azert, amiert a legtobb ember gondolna, egyszeruen elkeseredtem, amiket muvelnek masokkal... Tobbet nem nezem meg a kerdest, szoval lehet tovabbra is gunyos poenokat irogatni, jo kis unalomuzo gondolom.. Azok, akik segiteni probalnak tovabbra is, talan segithetnek masoknak, hatha elolvassa olyan is, akit ugyan igy foglalkoztat ez a kerdes, szoval elore is koszonom az o nevukben is.
2017. júl. 1. 02:13
 15/16 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:

Ezt ajánlom: [link]


Ui: Egy 11. osztályos tanulótól szeretettel

2017. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Halált jelez. De ne aggódj, nem a tiédet, hanem valami közeli hozzátartozódét.
2017. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!