Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért esik az eso a kozelemben?

Miért esik az eso a kozelemben?

Figyelt kérdés
Fel eve akarhova megyek, teljesen mindegy, mit jelez elore az idojarasjelentes, folyton esik a kozelemben. Szeretem az esot, de neha azert jo lenne kimozdulni, az eso miatt nem tudok. Eltervezem, hogy turazunk, vagy csavargunk, de sosem jon ossze az eso vegett. Valaki tudja, mit jelenthet ez? Probaltam utana nezni a neten, de nem talaltam semmit.

2017. jún. 29. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsés vagy!

Tudod, mekkora károkat okoz a mezőgazdaságnak az aszály?

Gyümölcsösök, szőlőskertek tulajdonosai jó pénzt fizetnének neked, ha esőt okoznál ott, ahol hiányzik!

Ne panaszkodj, hanem hasznájad különleges adottságodat a köz érdekében, Karmádnak is igen jót tesz!

.

Ha mások életminőségének javítását vonakodsz megtenni,akkor

- nem rendelkezel a leírt képességgel, vagy pedig

- önmagad ellensége vagy, mert nem használod fel képességed anyagi ráfordítást nem igénylő, viszont jó megélhetésed biztosító munka végzésére!

2017. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Az eső fontos szerepet játszik a víz körforgásában, tehát nem azért van zivatar a közeledben, mert te vagy a bevonzója, hanem, mert a természet szépen szabályozza, hol és mikor. Ennek során a tengerek és egyéb vizek párolognak, az elpárolgott víz felhőkbe tömörül, majd vissza csöpög a felszínre, ahonnét a gyakorlatban patakok és folyók segítségével jut vissza a kiindulási helyére.

Az eső mennyisége és időbeli eloszlása egy-egy éghajlatra jellemző, tehát attól függ éppen hol vagy, szóval mindig olyankor mész ezen területekre mikor locsolás van. :D

Mivel természetes szükséglet, ez befolyásolja a növényvilág kialakulását, és a mezőgazdasági termelés lehetőségeit is.

Szóval egyéb kérdéssel menj Ciklonhoz,vagy lánykori vezetéknevén Munroe a teljes nevét nem írom, mert nehogy nézz, mint a moziba, ő biztos tud neked segíteni. :D

2017. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válasz(oka)t.

A többieknek inkább nem is írok semmit, úgyis felesleges.

2017. jún. 29. 19:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :'DD mindenhol szarrá ázok :o
2017. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez valóban igaz, fényes jövő előtt állsz. Szerintem lennének országok, akik boldogan adnának neked dollár milliókat, csak tartózkodj náluk pár hétig.
2017. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
50%

Végettet akkor írunk ha célhatározói mondatot használunk, úgyhogy ne próbálj meg ezzel felvágni ;)

amúgy meg költözz el az Amazonas-medencéből

2017. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rossz ómen, brrr... :S
2017. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves Tomee'd'ganjaman tanár úr! Köszönöm, de nem kértem senkit, hogy ellenőrizze, majd kijavítsa a nyelvtani hibáimat. A kérdésemre persze nem tudott komoly választ adni. Igazából nem is érdekel az Ön véleménye, hiszen a neve is sokmindent elárul. Egyébként nem felvágni akartam a szavaim használatával, elég furcsa felfogás, ha valaki ezt annak véli.
2017. jún. 30. 01:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves HakapesziM! Sosem tudnék pénzért segíteni másoknak. Viszont én nem azt érzem, hogy azért kapom az esőt, hogy "vigyem magammal", ez valami más. Egyszerűen csak nem figyelek oda valamire, nem látom meg azt, ami fontos lenne számomra. Nem tudom, hogy mi az, amit jelenthet. Majd idővel rájövök... Remélem :)
2017. jún. 30. 01:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja,mindjárt mi vagyunk az értelmetlen válaszolók erre az" értelmes kérdésre"...azt vártad h ajnározzunk h te vagy az esőistennő,csodagyermek,indigócsillámkristályláma...
2017. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!