Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lettem szerelmes abba...

Miért lettem szerelmes abba az emberbe, aki egy korábbi előző életembe megölt engem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 21:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%

sőt az is lehet hogy oda vissza nyírtátok egymást, egyszer így másszor úgy.


De baromira nem ez a lényeg, hanem az, hogy akibe szerelmes vagy azzal dolgod van!

Nem biztos hogy le fogsz vele feküdni, de fel kell oldanotok a konfliktusaitokat, hogy szabadon mehessetek tovább.


De még az is lehet, hogy mindezt gigantikus hancúrozásban és romantikus együttlétben fogjátok megtenni. Hiszen ezeknek is óriási energiái vannak.


De ezt nem tudhatod.


És tök mindegy, hogy ki ölt meg kit, egy konfliktusban az éremnek két oldala van és az egyik kutya másik eb és felesleges azon tanakodni, hogy ki a jobb mert egyik se!


Másrészt lehet hogy ez a gyilkolós dolog egy hülyeség. Valami eszement ezo jós mondta neked mert ezt akartad hallani...

2017. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!