Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megtanulok aurákat látni...

Ha megtanulok aurákat látni akkor láthatók más spirituális lényeket is? (Aki hisz benne vagy tudja hogy van)

Figyelt kérdés
Aki hisz ezekben vagy ráadásul tudja hogy vannak ilyenek meg 3 -dik szem és fizikai világ alapja. Tudom hogy ebben nem hisz mindenki én most komoly válaszokat szeretnék. Megértem ha nem veszitek komolyan de örülnék a komoly valaszoknak.

2017. febr. 26. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na csávó. Félreértettél. Én nem állítottam, hogy létezik, csak rávilágítottam, hogy egyik oldal sincs egyelőre bizonyítva. Éppen ezért feleslegesnek érzem, hogy másokat sértegess.
2017. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Most lehet hülye kérdés de ha meghalsz szerint mi lesz veled? Szerinted vége van mindennek? Vagy eljutsz a mennybe ami egy rózsaszín vár a felhők között? Meghalsz és ennyi volt? Mivan ha ez nem a valódi a legvalodibb élet? Csak tapasztalni jöttél ide?
2017. febr. 26. 15:17
 13/21 anonim ***** válasza:

Az aura és a csakrák érzékelése (látása) a kezdő, belépő szint.

Ha jobban rágyúr az ember az érzékelésre, akkor többet is képes látni, tapasztalni a világ ezen részéből.

Azt firtatni, létezik e vagy, nagyon de nagyon bugyuta megközelítés. Kedves első válaszoló, azt írod, szeretnéd látni, de ha nincs belső hited, önmagadba vetett hited, akkor mégis mit vársz magadtól? Inkább mások elbeszélései alapján majmolnád őket?

Szóval, légy nyitott a témára és válaszolj normálisan, vagy éppenséggel ott az ajtó és el is távozhatsz a köreinkből, de a becsmérlő szavaidat tartsd meg magadnak.


A normális válaszod ez lehetett volna: Én ebben nem hiszek, de megszeretném tapasztalni. Az akinek volt már hasonló tapasztalása, megoszthatná velem, hogyan is képzeljem el ezt, milyen lehet, mert nem tudom elképzelni.


Ez így megállta volna a helyét. Inkább nézz mélyen önmagadba és elmélkedj a viselkedéseden, köszönöm.


Aurát látni, igazán érdekes és magával ragadó, de olykor tud ám idegesítő is lenni, sőt zavaró!

Ezért, óvatosan ezzel az egésszel.

Lelkileg fel kell készülni, mit láthat az ember, elfogadni sem könnyű.

2017. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Ugyana folyamat. De minden spirituális lény. Minden az...


Fizikai világ mint alap?

Nem tudod mit beszélsz. Csak harmadikszemen keresztüli érzékelés létezik. Ez egyetlen érzékelés. Nem látezik fizikális világ, ez nem lehet alaoja egy 'nagyobb' létnek.

2017. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen láthatsz. Formákat, pulzáló ès folyton változó fènyeket is.(tèrben) minèl fókuszáltabb a figyelmed annál inkább.
2017. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Énszerintem láthatsz,igen
2017. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Bioenergetika tanár? Mi a fsz? Van már ilyen szak is?( Hová süllyed a világ)


Amúgy #2-esnek üzenem hogy valaminek a LÉTÉT kell bizonyítani, nem pedig a NEM LÉTÉT.


Ennyi erővel azt mondom, hogy a napfoltokban rózsaszín unikornisok táncolnak állandóan. Bizonyítsd be hogy nem létezik ilyen. Hajrá!

2017. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól kedves utolsó, mert egy ótvar nagy paraszt vagy, aki csak azért nézi ezt a fórumot, hogy kötözködjön, attól csak Te leszel kevesebb. Egy fórum arról szól, hogy kérdezünk és válaszokat keresünk. Ha balhét akarsz, ints le egy sötétített BMW-t és küldd el az anyjába a kigyúrt sofőrt.
2017. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó te meg rágalmazol. Mennyivel vagy jobb nála?
2017. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Rágalmazok?

Szerinted miről szól egy fórum? Az én - és a normális emberek - szerint arról, hogy ha valamit nem tudok, megpróbálok utánajárni, kérdezősködni. És bármilyen témában teszem is ezt, valahol elvárom, hogy egy egyszerű kérdésre egyszerű válaszok jöjjenek. Pl. tegyük fel, megkérdezném az autós résznél, hogy szabad-e kuplung nélkül váltani, mert tegyük fel, nem tudnám a műszaki hátterét. Erre olyan választ kapnék, hogy "Na ne legyél már ilyen hülye, az nem tesz jót a kocsinak! Még ennyit sem tudsz? Pfff..."

Ezek szerint ez rendben van. De ha valaki egy ilyet szóvá tesz, az már rágalmaz...

Még egyszer kérdezném: akkor mire való egy fórum? Miért nem lehet a segíteni egymáson az alapelv? Miért a fikázás, szutykozás, egymás lebarmolása van fókuszban? Persze, most én is megtettem, egyrészt mert besokalltam a sok segítőkész, a világ rejtelmeire rendkívül nyitott, spirituális professzorok miatt, másrészt... ennyi mocskolódás között az enyém elvész...

Rágalmazok?

Ha olvasok egy kérdést, amivel nem értek egyet, akkor vagy kifejtem a véleményemet normálisan, vagy egyszerűen megyek tovább. Nem kezdem el sértegetni az illetőt, éreztetve, milyen

- hülye

- naív

- tanulatlan

- primitív

- hiszékeny

- bármi egyéb,

mert egy fórum - szerintem - nem erről szól. Persze ezzel egyedül vagyok, mert ha valaki beszólogat másoknak, császár lesz belőle: "De jól beszóltál neki! Király! Alázd még, adj neki!"

Én meg ha beszólok annak, aki beszól, akkor nekem szólnak be, lepontoznak, és rágalmazónak neveznek.

Ha esetleg hozzáírtad volna, mi a véleményed az első, rendkívül aprólékos és tudományos hozzászólásról, akkor oké. De azt gondolom nem mered bevállalni, nehogy Téged is lepontozzanak... Sebaj.

2017. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!