Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megtanulok aurákat látni...

Ha megtanulok aurákat látni akkor láthatók más spirituális lényeket is? (Aki hisz benne vagy tudja hogy van)

Figyelt kérdés
Aki hisz ezekben vagy ráadásul tudja hogy vannak ilyenek meg 3 -dik szem és fizikai világ alapja. Tudom hogy ebben nem hisz mindenki én most komoly válaszokat szeretnék. Megértem ha nem veszitek komolyan de örülnék a komoly valaszoknak.

2017. febr. 26. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Butasagot beszelsz. Nem letezik. Bizonyitsd be mert en tenyleg nem hiszek benne...olvastam / hallotam is a 3-dik szemrol de ezt, hogy lehet elerni :D pfff....nem hiszek benne bocs ;)...de azert kivancsian varom a hsz-et.
2017. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
1-es. Míg a kérdező a kéréseden dolgozik, én meg azt kérem tőled, bizonyítsd be, hogy nem létezik. De úgy frankón vezesd le, ne azt írd, hogy butaság meg hogy nem hiszel benne. Eleve ha csak azért látogatod ezt a kategóriát, hogy lefitymálj másokat, az pont a te butaságod bizonyítéka. Látod? Ilyen logikus levezetést várunk tőled Mi, buták!
2017. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
igen én úgy gondolom, ha megtanulsz aurát látni, akkor előbb-utóbb más lényeket is látni fogsz, de gondolkodj el azon, hogy lelkileg fel vagy-e készülve erre, mert nem mindegy milyen lelki felkészültséggel kezdesz el látni... amúgy a tudatosság egy bizonyos szintjén, magától is elkezd nyílni a 3. szem, ez saját tapasztalat, elkezdtem aurát és annak színét is látni, de én megkérdtem az égieket, hogy ennél tovább nekem ne engedjék nyílni mert hiába tudok sok mindent, arra nem vagyok felkészülve, hogy ennél többet lássak és nem is szeretnék... nekem más dolgom van minthogy egy ilyen tudás - látás birtokába legyek :) szóval ezzel csak óvatosan... komolyan... ne erőltesd...
2017. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Olvassátok a Bibliát ne a bolondságot keressétek
2017. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
jó is lenne a Biblia ha a teljes igazságot tartalmazná.. csak sajnos féligazságnál épphogy kicsit több van benne...(Katolikusként nevelkedtem, ma már Istenhívőnek tartom magam, de semmiképp sem vallásosnak...)
2017. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az auralátók nem látnak más lényeket. A szellemlátók látnak szellemeket, de aurát nem.
2017. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nekünk épp a bioenergetika tanárunk mondta, hogy nagyon óvatosak legyünk a 3. szem nyitogatásával, mert ha teljesen kinyílik, onnantól nem csak aurát fogunk látni... (ebből kiindulva írtam, amit írtam - és hiszek neki.. :) )
2017. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Én személyesen úgy gondolom hogy Jézus tényleg volt és mikor istenrol beszélt akkor nem egy személyről beszélt hanem egy energiáról. De ez az én személyes véleményem.
2017. febr. 26. 13:26
 9/21 anonim ***** válasza:
:) energia-Isten - ki minek nevezi... azért a katolikus neveltetésemből ennyi még rám ragadt, hogy én Isten-nek hívom azt az energiát... :) de jól gondolkodsz... csak így tovább. ;)
2017. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
#2 Gratulalok igazan okos gyerek lehetsz. Olyan dologrol irsz ami nem letezik...tehat egy nem letezo dologra azt irod, hogy igen is letezik. Nem kell bebizonyitanom...epp ellenkezoleg...ha nagyon okos vagy ird le...lattal mar aurat ? Ha igen letszives ird le mit tapasztaltal :). Engem is erdekel a dolog hidd el nem azert nezek fel ide, hogy hulyesegeket irogassak csak utalom az olyan embereket akik egybol oda irjak, hogy igen is letezik, hol ott nem is...szoval erted. Ez olyan mint a szellemek...hiszem ha latom. Csavo...en varom mit lepsz ha igen is nekem ide leirod, hogy tenyleg letezik lattal...akkor en kerek elnezest. Azon leszek, hogy en is megtanuljam ;)
2017. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!