Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én nagyon örülök ennek az...

Én nagyon örülök ennek az ezotéria fórumnak, más is így van ezzel? (:

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Akik meg vannak olyan b*nkók, hogy humorként fogják fel, azok meg takarodjanak a fr*ncba ^_^"

Ezt nevezem mérsékelt és kultúrált véleménykinyilvánításnak. Az ilyenek találták ki ezt a kategóriát.

2010. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez egy külön kategória a humornak...

Jóslás - hülyeség senki se tud jósolni

Álomfejtés - minek az álmok azok álmok nem vagytok Józsefek

Ufo észlelések-Márpedig idegenek nem léteznek már ha egy B2-esre gondoltok akkor lehet ufo mert:Undefined flying obiect vagyis Ismeretlen repülő tárgy.

Karma - nagy hülyeség attól hogy azt mondták hogy jó karmánk van attól nem lesz jobb semmi.

Mágia - nem létezik mágia

Természet feletti lények - lehet még léteznek de nem hiszem.

Feng-shui - ez az egyetlen aminek értelme van szép rendezett lakás tényleg nyugtató...

2010. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

12:49 Ez a te véleményed, de úgy látszik te is ilyen gyökér vagy, hogy kijelented, hogy nem létezik, meg hülyeség, és leszarod, hogy van aki ebben hisz.

Egy tahó ökör vagy.

2010. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És itt van ismét egy kultúrválasz az utolsó válaszadó közreműködésével... Ennyit azokról akik a kategória megszállottjai...
2010. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"12:49 Ez a te véleményed, de úgy látszik te is ilyen gyökér vagy, hogy kijelented, hogy nem létezik, meg hülyeség, és leszarod, hogy van aki ebben hisz.

Egy tahó ökör vagy."

Már megbocsáss de én nem mondtam hogy ne higgyenek benne viszont én szabályzatot is szoktam olvasni

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetésért, provokálásért"

2010. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jah, legalább külön került a sok középkorban megrekedt idióta akik a legegyszerűbb álomból is olyat kihoznak hogy azt csak ők tudják ki találni:D stb..
2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na haladunk...Gyertek még!Már lepontoztatok 54% pontozzatok még
2010. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!