Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én nagyon örülök ennek az...

Én nagyon örülök ennek az ezotéria fórumnak, más is így van ezzel? (:

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 21:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%
Én egyáltalán nem foglalkozom ilyesmivel, úgyhogy nekem teljesen felesleges ez a fórum. Most is csak azért válaszolok erre a kérdésre, mert a főoldalon van :-)
2010. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

áhh én is épp most akartam feltenni ilyesmi fajta kérdést :D


Én nagyon örülök ennek a fórumnak..nagyon érdekel ez az egész téma :))

2010. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

21:08 vagyok


az még lemaradt hogy mióta megjelent azóta kb. csak ezt a fórumot olvasgatom meg ide írok..stb..:)

2010. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem örülök, mert ennek köszönhetően elcsúszott a többi kategória, és most alig találja meg az ember az őt érdeklő részeket.

Másrészt pedig feleslegessé vált a humor kategória :P

2010. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök neki :) Akik meg vannak olyan b*nkók, hogy humorként fogják fel, azok meg takarodjanak a fr*ncba ^_^
2010. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érdekel, de jó picit belelátni azoknak a gondolkodásmódjába akiket igen. Írtam 1 kicsit szkeptikus választ egy előző ehez hasonló kérdésre rögtön jöttek is a lepontozások :) na ja... Zavarni nem zavar hogy van iylen topic
2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
én áldom az istent hogy létrehozták a moderátorok ezt a kategóriát, legalább nem a tudományok témakörbe írják az emberkék a jóslásos, horoszkópós, szellemes, agykontrollos hülyeségieket.
2010. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En nagyon orulok ennek a kategorianak! Szerintem nagyon jo, es kell egy ilyen! :)
2010. máj. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is szükség van erre, jó ötlet volt létrehozni.
2010. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én is örülök neki,szükség volt már rá.
2010. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!