Ha létezik is háttérhatalom, miért érdekel ez ilyen sok embert?
Figyelt kérdés
Én nem vagyok hívője az illuminatis dolgoknak, de amiket olvasok utánuk egyszerűen nem értem miért tart ennyi ember tőlük... ti hogy vagytok ezzel?2016. dec. 26. 12:05
1/6 anonim válasza:
Szerintem is felesleges agyalni rajtuk, a pozíciójuk megdönthetetlen. Nincs olyan lázadás ami változtathatna ezen.
2/6 anonim válasza:
Ahogy az itteni válaszokat látom, nagyrészt egyszerűen arról van szó, hogy az emberek képtelenek szembenézni a hibáikkal, könnyebb mindenért másokat okolni. De ugye ha konkrétumokat kezdenének ócsárolni, specifikus nemzeteket, pártokat, stb, akkor könnyen szembeállíthatóak lennének a vádaskodásuk ellen szóló tényekkel, így hát maradnak olyan titkos társaságok, mint az illuminati, meg mindenféle titkos háttérhatalom, aki minden rossz okozója. A lényeg hogy annyira titkos legyen hogy bár ő sem fogja tudni az életben sem bizonyítani, de a létezését cáfolni se lehessen, az illető emberkénk viszont gond nélkül nyugtathatja a saját lelkecskéjét azzal, hogy őket használja bűnbaknak, bármi rosszat is lát.
3/6 anonim válasza:
Mert létezik és tudni szeretnék milyen.
4/6 anonim válasza:
1 hatalom van. Minden más csak ennek szintjei. E emberek is csak bábuk.
5/6 homo ludensz válasza:
Nem hiszem hogy van olyan ember aki józanul,mérsékelten gondolkodik de ha azzal szembesül hogy 8! ember kezében koncentrálódik annyi vagyon,pénz,eszköz mint a föld fele lakosának összesen,hogy azt ne irritálná ez a tény.
Azt mondjuk hogy a földet élni kaptuk és vigyázzunk rá az utódaink érdekében ez szépen hangzik csak nekünk sokaknak csak morzsák jutnak a föld kincseiből és még azokat akik azt gondolják hogy ők meghatározó vezetők,ők maguk is megvezetettek.
6/6 anonim válasza:
Azèrt kedves kèrdező, mert a fejlődès kezdeti szakaszán a világ működèse válik a figyelem fókuszpontjává. A következő szakaszban, megtanul az egyèn analógiákban gondolkodni, ami kèpes újabb ès újabb elmèleteket szűlni. Az elmèlkedès őrülettè ès örök szenvedèssè válik, ha ezen a ponton nem szerzi meg a teljes kontrolt az elmèje felett. Ha megszerzi fejlődik tovább. Ha nem, elveszít mindent mèg önmagát is ès feladja a megfigyelèst. A rombadőlt èletèt újjáèpíti ès kezdődik előröl a fejlődès. Tehát a megfigyelès + analógiák egyenlő hasonló elmèletek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!