Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lottó ötös, vagy bármilyen...

A lottó ötös, vagy bármilyen nagynyeremény bevonzása nem annyira nehéz. És pláne nem lehetetlen. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

#bevonzás #ötöslottó #lottó nyeremény
2016. nov. 22. 16:57
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van.
2016. nov. 25. 16:20
 32/38 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, néhányan már neveztek butának téged, de lepereg rólad, csőlátással úgyis csak a lelkes bólogatást hallanád meg. Egyszerű, ha azt hiszed létezik bevonzás, ha ennyire egyszerű, akkor csináld. Ne az ittenieket győzködd (egyáltalán minek), hanem csináld. Vegyél lottót, akard, nyerj. Ha meg nem jön össze, akkor lehet érdemes lenne egy kevés önkritikát gyakorolnod.
2016. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Éretlen vagyok?! Ilyen magyarázat ellen nehéz érvelni. Ésszerű magyarázat helyett egy ilyen buta mondattal lerázod magadról a dolgokat és csodálkozol ,h senki nem hisz neked! Gratulálok
2016. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Őszintén bánom, hogy kitettem a kérdést. Hülyeség volt. Ha olyan válaszokat kaptam volna, mint például a 30-as válaszoló,akkor szívesen kifejtenék mindent. De a hozzászólásokat látva, úgy gondolom felesleges. Részemről ennyi volt. Sziasztok!
2016. nov. 27. 13:58
 35/38 anonim válasza:
0%
Szerintem kezeltesd magad, hátha még nem késő!
2016. nov. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Apám mindíg azt monja, hogy 200 000-rel több az esélye annak,hogy beléd csap a villám mint, hogy megnyered az 5-ös lottót.
2016. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor, utolsó, ha bevonzod magadnak a villámcsapást. :-))
2016. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Üdv kérdező! Én voltam olyan elvetemült, hogy megpróbáltam ilyen vonzás törvénye módszerrel, de nekem egyáltalán nem sikerült eltalálnom egy számot sem. Amúgy érdekes, mert ez a technika másnál általában működni szokott de most cserben hagyott. Persze még csak egyszer lottóztam.

Ha komolyan gondolod amit írtál kérdező, akkor beszélhetünk a témáról.

2017. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!